• Головна
  • Які елементи впливають на величину валютних курсів?
Реклама
22:46, 28 січня 2020 р.

Які елементи впливають на величину валютних курсів?

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

Курси валют постійно коливаються. Існує кілька ключових факторів, які визначають курс валют в Ужгороді. Намагаючись передбачити подальші зміни, варто розглянути ці фактори двома способами: з одного боку спільно з іншими, а з іншого - незалежно один від одного. Якщо ваші інвестиції, це заплановані покупки або взяті кредити, які залежать від коливань курсу, зверніть особливу увагу на наступні аспекти.

Обмінка Ужгород істотно залежить від того, чи перевищує попит на неї пропозицію, чи навпаки. Якщо ринок стає особливо привабливим для іноземних інвесторів, вони купують боргові цінні папери, наприклад, облігації даної країни, обмінюючи свою валюту на її валюту. Тому попит на валюту збільшується, що змушує її посилюватися.

Процентні ставки

Курс валют Ужгород змінюється, наприклад, у зв'язку із підвищенням процентних ставок, оголошеним центральним банком певної країни чи регіону. Це означає підвищення процентної ставки за облігаціями, отже, підвищений інтерес до їх придбання. Зворотна ситуація, тобто зниження процентних ставок говорить про зниження рентабельності інвестицій у цінні папери. Тому останні перестають бути особливо привабливими, що призводить до зниження курсу валюти країни.

Безробіття

Рівень процентних ставок є фактором, який необхідно враховувати в довгостроковій перспективі. Те саме стосується рівня безробіття, що також може вплинути на обмін валют Ужгород. Якщо валюта буде занадто низькою, імпортні товари будуть менш охоче купувати жителі даної країни, чия валюта виходить на міжнародний ринок у менших кількостях. Однак у короткостроковій перспективі курс валют в Ужгороді падає через небажання іноземних інвесторів вкладати капітал у країну, яка не забезпечує своїх громадян достатньою кількістю робочих місць, що зменшує потенційні шанси цих інвесторів на отримання прибутку.

Економічне зростання

Так само небажання купувати внутрішні активи виникає тоді, коли економічне зростання відбувається повільно. З іншого боку, якщо ВВП країни збільшується, то збільшується виробництво, і купити валюту Ужгород набагато вигідніше. У перспективі, однак, швидке зростання обіцяє збільшення імпорту, тому кількість цієї валюти на міжнародному ринку зростає, внаслідок чого курс валют Ужгород сьогодні незначно падає.

Нарешті, варто згадати, що валютні та соціальні події в даній країні, а також дії урядів можуть впливати на обмінний курс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...