• Головна
  • Перевірки пожежної безпеки: на Закарпатті виявлено 9563 порушень, 24 об'єкти чекає закриття
12:20, 16 січня 2020 р.

Перевірки пожежної безпеки: на Закарпатті виявлено 9563 порушень, 24 об'єкти чекає закриття

В області тривають позапланові перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей щодо дотримання на них вимог пожежної безпеки.

Про це повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

На даний час із 1507 запланованих для перевірок об'єктів, вже проінспектовано 736 закладів серед яких: дитячі садочки, школи, установи охорони здоров'я, вищі та професійно-технічні навчальні заклади, гуртожитки, установи соціального захисту, державні об'єкти критичної й транспортної інфраструктури та торгівельно-розважальні заклади, віднесені до СС2 та СС3 класів наслідків (відповідальності) будівель або споруд. У ході перевірок виявлено 9563 порушень, встановлених законодавством вимог техногенної й пожежної безпеки, та накладено 736 адміністративних протоколів на посадових осіб за порушення вимог Правил пожежної безпеки.

Також підготовлено 24 адміністративні позови до Закарпатського окружного адміністративного суду для прийняття рішення щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення роботи об’єкта. Головну увагу працівники ДСНС звертають на шляхи евакуації, аварійні виходи, технічний стан систем протипожежного захисту та сповіщення, електричних мереж; перевіряється наявність та стан первинних засобів пожежогасіння, пожежних кранів і найближчих джерел водопостачання.

Також у ході перевірок надзвичайники проводять практичні тренування з персоналом щодо дій на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.

Окрім цього на кожному об’єкті проводяться протипожежні інструктажі та роздаються пам’ятки персоналу з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій у разі виникнення різного роду небезпечних ситуацій.

Нагадаємо, в Ужгороді через недотримання правил пожежної безпеки зупинили роботу готелю "Закарпаття"

Перевірки пожежної безпеки: на Закарпатті виявлено 9563 порушень, 24 об'єкти чекає закриття, фото-1
Перевірки пожежної безпеки: на Закарпатті виявлено 9563 порушень, 24 об'єкти чекає закриття, фото-2
Перевірки пожежної безпеки: на Закарпатті виявлено 9563 порушень, 24 об'єкти чекає закриття, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежна безпека #перевірки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...