• Головна
  • Звільнення Ігоря Бондаренка: що встиг зробити голова Закарпатської ОДА
18:02, 24 грудня 2019 р.

Звільнення Ігоря Бондаренка: що встиг зробити голова Закарпатської ОДА

Президент Володимир Зеленський прийняв рішення звільнити голову Закарпатської ОДА. Таке рішення він озвучив на зустрічі Ради розвитку громад і територій, яке відбулось 24 грудня.

Звільнення президент пояснив так, що його команда не побачила жодного результату в Закарпатській області.

5 липня 2019 року указом Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренко головою Закарпатської ОДА. Офіційне представлення Зеленським нового керівника області відбулось на митниці на МП "Ужгород" 6 липня. 

Що встиг зробити на своїй посаді Бондаренко?

Видання 24 з посиланням на "Ділову столицю" інформує, що Ігор Бондаренко опинився на останньому місці за результатами роботи серед губернаторів областей.

Голова Закарпатської облдержадміністрації набрав найбільшу кількість негативних балів – мінус 52.

Для порівняння:

  • очільник Дніпровської області – плюс 97 балів;
  • очільник Київської області – плюс 92 бали.

У першому півріччі Закарпаття допустило найбільше скорочення середньооблікової чисельності штатних працівників - майже на 6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (в середньому по Україні - на 2,4%). Також область виявилася на останньому місці за обсягом будівельної продукції на душу населення: всього 553 грн / чол., що в 2,83 рази нижче середньоукраїнського показника.

Крім того, Закарпаття друге знизу за обсягом капітальних інвестицій на одного жителя, за динамікою капінвестицій (падіння на 15,8%) і за темпами зростання реальної зарплати, третє знизу - по динаміці експорту товарів і послуг (падіння на 8,8%), четверте знизу - по динаміці сільського господарства (падіння на 2,5%).

Найбільшим успіхом Закарпатської області є третє місце серед регіонів з найменшою заборгованістю із зарплат на одного працівника. Але динаміка зарплати є найнижчою в Україні – мінус 10,5 балів.

За словами Ігоря Бондаренко логічних мотивів для його звільнення не було - ніколи не робились ніякі зауваження щодо його роботи, а за всіма показниками був ріст. Він також стверджує,, що його команді вдалося подолати проблему №1 в краї - контрабанду.

Що відомо про Ігоря Бондаренка?

Він народився у 1964 році в Євпаторії. Бізнесмен з Мукачева, власник кондитерських. За даними ЗМІ – раніше був військовим.

Має непогані статки: земельна ділянка у Лісарні на Мукачівщині, три квартири в Мукачеві (103, 139 і 92 квадратних метрів відповідно), а також нежитлове приміщення на 15,7 квадратних метрів у тому ж місті. Також земельною ділянкою, нежитловим приміщенням і ще однією квартирою в Мукачеві володіє його дружина Ірина.

Портал Юконтрол пов'язує ім'я Бондаренка Ігоря Самійловича ще з однією мукачівською фірмою, яка займається нерухомістю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звільнення #Ігор Бондаренко #Президент #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...