![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:58, 23 грудня 2019 р.
Поліція розшукала дівчину, про ймовірне викрадення якої повідомили у групі "Безпечне місто Ужгород"
Сьогодні, 23 грудня, о 8:35, до поліції надійшло повідомлення про те, що поблизу ЗОШ №6 в Ужгороді невідомий чоловік силою заштовхав дівчину до свого автомобіля і поїхав у невідомому напрямку. Свідки події припустили, що дівчину незаконно позбавили волі.
У поліції одразу ж розпочали ряд заходів для встановлення осіб, причетних до даної події та їх місцезнаходження. На пошуки автомобіля ВАЗ-2101 було орієнтовано наряди поліції.
У результаті розшукових заходів, поліцейські встановили особу власника автомобіля. Виявилося, що 23-річний мешканець Мукачева є знайомим дівчини. За попередніми даними, між молодими людьми виник конфлікт, після якого хлопець одразу відвіз дівчину на роботу. Факт викрадення не підтвердився. Наразі він та 22-річна мукачівка надають пояснення у відділку поліції. Життю та здоров’ю дівчини нічого не загрожує.
Водночас поліцейські висловлюють вдячність небайдужим громадянам за оперативно надану інформацію.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...