11:00
Вчора
Кілька днів тому завершився Чемпіонат світу Official K-1 OPEN Amateur World Championship, який проходив в Мілані (Італія). У чемпіонаті взяли участь близько 600 атлетів, більш ніж з 30 країн світу.
Як повідомили нещодавно редакцію Сайту міста Ужгород, у цьому Чемпіонаті взяв участь ще один закарпатець, мешканець с. Чорна Тиса, Рахівського району.
22-річний Ярослав Поп'юк виступив у складі збірної України і у номінації "К-1" чоловіки, вагова категорія до 67 кг виборов золото!
Нагадаємо, на цьому Чемпіонаті спортсмен із Хуста - Володимир Голуб - здобув срібло в номінації "К-1 лайт" - чоловіки, вагова категорія до 95кг.
0312.ua