
21:50, 8 листопада 2019 р.
Патрульних, які затримали ґвалтівника в Ужгороді, заохотили преміями (ФОТО)
Начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Олександр Канцідайло відзначив двох працівників Управління патрульної поліції за оперативне реагування та розкриття тяжкого злочину.
Юрій Смочко та Дмитро Желтов — поліцейські, що затримали чоловіка, причетного до згвалтування в Ужгороді. Саме вони прибули одними з перших на місце злочину й не дали можливості для втечі особі, що напала на дівчину.
Нагадаємо, 2 листопада до поліції надійшло повідомлення про зґвалтування 24-річної дівчини, мешканки м. Ужгород.
За викликом прибули дані інспектори, які поблизу готельного комплексу виявили потерпілу.
24-річна ужгородка повідомила, що на вулиці Челюскінців невідомий чоловік застосував фізичну силу та зґвалтував її.
Спрацювавши оперативно, підозрюваного у зґвалтуванні затримали на місці злочину. Ним виявився 22-річний місцевий мешканець. Раніше чоловік притягувався до відповідальності за збут наркотиків. На момент вчинення злочину він перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Зараз чоловік під вартою.
За виконання службових обов’язків та професійність дій у розкритті злочину полковник поліції Закарпаття Олександр Канцідайло висловив подяку та заохотив інспекторів патрульної поліції за виконане завдання.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...