• Головна
  • Бондаренко: Як тільки запрацює аеропорт у Мукачеві - у нас буде черга інвесторів стояти
08:40, 17 жовтня 2019 р.

Бондаренко: Як тільки запрацює аеропорт у Мукачеві - у нас буде черга інвесторів стояти

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко дав розгорнуте інтерв'ю виданню Укрінформ.

Зокрема, затронув тему будівництва аеропорту у Мукачеві.

Зазначимо, Бондаренко вважає, що найкраще місце для головного летовища Закарпаття - в Мукачеві, адже таке розташування аеропорту за всіма параметрами краще підходить, ніж в Ужгороді.

- Тут, в Ужгороді, ми зачіпаємо аеропростір Словаччини, ця проблема постійно буде. У Мукачеві є початкова інфраструктура, там було військове летовище, нема кордону і чужого повітряного простору, географічно Мукачево – на стику всіх напрямків. Воно за всіма параметрами краще підходить для летовища, ніж Ужгород. А крім того, в Мукачеві для аеропорту є 300 га землі. Де ви ще зараз на Закарпатті знайдете таку площу? Щодо аеропорту — це моя принципова позиція, на Закарпатті він потрібен саме в Мукачеві.

Закарпаття — це туристично-рекреаційна зона, тому туристичний бізнес — передовсім, зазначив голова ОДА. І щоб до нас приїхав турист, найпершим пунктом треба привести дороги в порядок. Далі — щоб запрацював аеропорт. Це все складові проєкту розвитку Закарпаття як туристичного регіону. Та до нас ні один інвестор не поїде, доки не матимемо аеропорту, бо у нас черги на кордоні по 5-6 годин!.

- Саме так. Побачите: як тільки запрацює аеропорт – у нас буде черга інвесторів стояти. Це я вам зараз як людина, що працювала в бізнесі, кажу: коли тільки усе це запрацює, ми перестанемо бути дотаційним регіоном.

Адже у нас чудові перспективи щодо машинобудування, легкої, харчової, деревообробної промисловості. Зараз це все також працює, але переважно на давальницькій сировині, а потім продукцію вивозять за кордон. А потрібно робити з нашого матеріалу і відправляти не лише за кордон, а й реалізовувати в Україні, бо інакше економічного розвитку краю не буде" - підсумував тему з аеропортом Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт #мукачево #Бондаренко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...