• Головна
  • Як в Ужгороді на «Срібному Татоші» відтворювали Епоху Другетів (ФОТО, ВІДЕО)
11:10, 29 вересня 2019 р.

Як в Ужгороді на «Срібному Татоші» відтворювали Епоху Другетів (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгород 28 вересня занурився у Епоху Другетів і провів фестиваль «Срібний Татош».

«Срібний Татош» вже традиційний фестиваль. Цього року захід влаштували на території обласного музею народної архітектури та побуту. Дійство розпочалось о 9-й ранку і завершиться о 22-й годині вогняним шоу. У програмі були лицарські бої, середньовічні танці, музика та ярмарок.

Серед розваг - діяли майданчики із стрільбою з лука та арбалета, метання списа, фотозона у обладунках, танці. На ярмарку можна було придбати сувенірну продукцію та вироби, які майстри робили одразу перед клієнтом.

Олександр Шершун був герольдом фестивалю «Срібний Татош: Епоха Другетів». Він оголошував початок лицарських турнірів та виступав суддею, розповідає:

- Другети - це були представники західно-європейської знаті, які добилися свого положення в тому числі і військовим мистецтвом. І ми впевнені, що 500-600 років тому під стінами Ужгородської фортеці, власне і у самій фортеці, неодноразово проходили такі турніри.

Федір Шандор, лицар «Ордену Святого Миколая» і співорганізатор фестивалю, ділиться:

- Тут безпосередньо 14 століття, напади на замок, це прихід італійців в Закарпаття. Закарпатці стикнулися, тобто розігруємо саме таку історичну мить.

Загалом, до історичної реконструкції долучилось понад 100 учасників.

Більше в сюжеті UA:Закарпаття:

Фото: Сергій Гудак

Фото: Атілла Федик

#Срібний Татош #лицарські бої
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...