
09:03, 17 вересня 2019 р.
Закарпатці виступили проти встановленої вишки зв'язку на території школи (ВІДЕО)
Жителі Буштино, що на Тячівщині відбулись збори батьків однієї із місцевих шкіл. Люди вимагають, щоб з території школи забрали нещодавно встановлену вишку одного з мобільних операторів.
Селяни переконані, що вишка погано впливає на здоров'я дітей.
Тут зібрались більше 200 батьків, селищний голова та представники мобільного оператору.
Людям пообіцяли, що у жовтні встановлену вишку заберуть. Якщо ж обіцянку не виконають, батьки готові перекрити дорогу. Батьки розповідають, що їх навіть не попереджали.
Більше у сюжеті Сіріус:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
12:30, Сьогодні
5
13:45, 17 червня
12
11:57, 18 червня
3
10:43, 14 червня
51