• 2:1. Закарпатський "Минай" вирвав перемогу в лідера Першої ліги (ВІДЕО)
11:03, 15 вересня 2019 р.

2:1. Закарпатський "Минай" вирвав перемогу в лідера Першої ліги (ВІДЕО)

Матч 7-го туру закарпатці провели на домашньому стадіоні "Минай".

Завдяки дублю Гегедоша «Минай» підтягнувся до групи лідерів і тепер до першого місця невистачає тільки трьох очок.

Так, вже на 14-ій хвилині "минайці" провели першу змістовну атаку, яка відразу завершилася голом. Стасюк розпочав атаку на своєму лівому фланзі, навісив на протилежний на Жичикова, той у дотик в центр карного майданчика на Гегедоша, а Роберт чітко пробив голкіпера – 1:0.

«Агробізнес» потрохи отямився від голу і на 1 хвилині другого тайму вдале перехоплення гостей дозволило Груші опинився на хорошій позиції, чим він і скористався – 1:1.

Однак, не прийшло і 10 хвилин як закарпатець Микуляк поборовся на своїй половині поля, відібрав м’яч і зробив неймовірну передачу вперед на Гегедоша. А той увімкнув свою швидкість, відірвався від захисників та влучно пробив – 2:1. П’ятий гол Роберта і він вже наближається до Нурієва у гонці бомбардирів.

У підсумку – 2:1. Блискуча перемога «Минаю» над лідером Першої ліги та 4 сходинка у турнірній таблиці з 17 очками («Металіст 1925» та «Авангард» має таку ж кількість очок).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію