
17:30, 6 вересня 2019 р.
Проблема цвітіння амброзії: в Україні зареєстрували нову петицію
Чимало українців скаржаться на амброзію та загострення алергії в період її цвітіння.
Не виключенням є і закарпатці. Однак влада міста ніяк не бореться з цією проблемою.
Українці вирішили не чекати та взяти ініціативу у свої руки. Так, Драбов Мирослав Степанович написав петицію на ім’я Президента, з проханням звернути увагу на проблему цвітіння амброзії.
Ознайомитись та підписати петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/72302?fbclid=IwAR3O8eBPxs8G5gsb8fE8JQyr7DLAhbKB1DHpOSkhvHnENRgcbgCT6DH8pWw
Не будьмо байдужими!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
08:56, 15 червня
63
10:34, 11 червня
12
10:44, 9 червня
15:22, Сьогодні
07:11, 12 червня
10