
16:38, 16 серпня 2019 р.
Масове отруєння на сусідньому Прикарпатті: 13 дітей потрапили до лікарні
На Прикарпатті 13 дітей потрапили до лікарні з отруєнням.

Подія трапилась в ніч на 16 серпня у Верховинському районі. Із попереднім діагнозом харчове отруєння до лікарні потрапили 13 дітей з Києва. Усі вони відпочивали на території приватної садиби. Загалом на території садиби нині відпочиває 30 дітей.
Про це повідомляють в управління цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
За повідомленням, стан потерпілих розцінюють як середньої важкості.
«Найстаршій дитині – 18 років, наймолодшій – 11, – йдеться в публікації. – Причина захворювання встановлюється».
Як ми повідомляли раніше, на Закарпатті після святкування весілля 35 людей потрапили до лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:17, Вчора
10:33, 11 червня
1
07:11, 12 червня
18
16:23, 11 червня
8