Невтішна статистика: Закарпатські ліси продовжують висихати (ФОТО)

Однак слід зауважити, кожне заготовлене дерево несе обгрунтоване пояснення. У лісовій_галузі на жаль існує таке явище як всихання лісових насаджень. Проблема із кожним роком стає все більш глобальною. У таких випадках лісівниками проводяться заходи щодо поліпшення санітарного_тану_лісів.

Всихання_лісу негативне явище, яке відбувається у всьому світу, і Закарпаття не є виключенням.Станом на перше півріччя 2019 року, площа санітарного стану всихаючих_насаджень Закарпатського_ОУЛМГ становить 2782,1 га. загальною масою 165563 куб. м. Якщо говорити про лісові насадження, то найбільше страждає від всихання ялина(111036 куб.м), бук(19534 куб.м), дуб(15989 куб.м), ясен(6074 куб.м), ялиця(5051 куб.м) та ін.Щоб врятувати лісові насадження від всихання та неминучої загибелі закарпатські_лісівники проводять своєчасну вирубку дерев, що вражені шкідниками та хворобами з метою запобігання їх подальшого поширення.

А порубкові рештки хворих дерев складених у купі, невідкладно спалюють на місці, з дотриманням вимог “Правил пожежної безпеки в лісах України”Відтак, для поліпшення санітарного стану всихаючих насаджень, #закарпатські_лісівники станом з 1 січня 2019 року оформили дозвільних документів, а саме 120 лісорубних квитків на площі 1538,2 загальною масою 75179 куб. м. Після заготівлі, всі ділянки будуть заліснені молодими і сильними деревами.

Невтішна статистика: Закарпатські ліси продовжують висихати (ФОТО), фото-1

Джерело

Читайте також: Контрабанда – головна тема візиту президента на Закарпаття (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Закрапаття ліс висихання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
53 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі