«Незадіяність у процесах незаконного збагачення», – новий голова Закарпатської ОДА про підбір кадрів (ФОТО)

Сьогодні під час робочого візиту президент України Володимир Зеленський представив нового голову Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка.

«Почнемо з нормальних новин. Я хочу представити вам і привітати нового голову Закарпатської області Ігоря Бондаренка», – так двома реченнями президент України поставив крапку у всіх припущеннях і версіях щодо кандидатури голови Закарпатської ОДА.

Володимир Зеленський вручив посадовцю відповідне посвідчення, а Ігор Бондаренко виголосив свою першу промову у новому статусі.

Наголосив на важливості створення привабливого інвестиційного клімату, протидії відтоку кадрів, збереження лісів і протидії контрабанди в області.

«Знаю і відчуваю, що тривожить і за що болить душа у нас, закарпатців. Як сталося так, що тут, на Срібній землі, де нещодавно помпезно відкривалися двері безвізу для всієї України, мають місце системні спроби ділків від тіньової політики до економіки на національному та регіональному рівні позбавити область ролі моста для європейської інтеграції, для світових інвестиційних проектів, які тут успішно працюють?», – виголосив голова облдержадміністрації і додав, що визначився із принципом підбору кадрів.

«Новий етап перетворень держави і регіонів потребуватиме пристосування кадрового персоналу виконавчої влади до цих завдань і викликів часу. Для мене головним критерієм у персональних кадрових підходах буде відданість справі, ефективність, професіоналізм та незадіяність у процесах незаконного збагачення», – зазначив, зокрема, Ігор Бондаренко.

«Дуже офіційно… Ви не хвилюйтеся, ми будемо вас обов’язково підтримувати», – прокоментував виступ свого підлеглого президент.

Катерина Ірха для 0312.ua

«Незадіяність у процесах незаконного збагачення», – новий голова Закарпатської ОДА про підбір кадрів (ФОТО), фото-1
«Незадіяність у процесах незаконного збагачення», – новий голова Закарпатської ОДА про підбір кадрів (ФОТО), фото-2
«Незадіяність у процесах незаконного збагачення», – новий голова Закарпатської ОДА про підбір кадрів (ФОТО), фото-3
«Незадіяність у процесах незаконного збагачення», – новий голова Закарпатської ОДА про підбір кадрів (ФОТО), фото-4
«Незадіяність у процесах незаконного збагачення», – новий голова Закарпатської ОДА про підбір кадрів (ФОТО), фото-5
Ігор Бондаренко призначення голова ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2139 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі