На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО)

В Ужгороді завершилася обласна виставка «Книга-фест – 2019». Насичений презентаціями, зустрічами і вернісажами форум завершився визначенням переможців конкурсу у різних номінаціях - повідомляє прес-служба ОДА. Лауреати отримали грамоти і цінні нагороди.

1. Номінація «Літературно-художнє видання: проза» Видавництво «Карпатська вежа» за книгу Мирослав Дочинець «Єдин»

2. Номінація «Літературно-художнє видання: поезія» Видавництво Олександри Гаркуші за книгу Надія Панчук «Колодязь часу»

3. Номінація «Наукове видання» Всеукраїнське державне видавництво «Карпати» за книгу «Взаємодія обласного партійно-радянського керівництва з репресивними органами в період соціалістичної розбудови Закарпаття та його комунізації. 1946-1953 рр.»

4. Номінація «Видання публіцистики» ТзОВ «Поліграфцентр «Ліра» за книгу Сергій Федака «Закарпатський театр на порозі ХХІ століття»

5. Номінація «Образотворче видання» Всеукраїнське державне видавництво «Карпати» за книгу «Золоті сторінки. Українське мистецтво другої половини ХХ століття»

6. Номінація «Видання з мистецтвознавства» Видавництво Олександри Гаркуші за книгу Михайло Сирохман «Павло Бедзір»

7. Номінація «Животворне минуле» ТДВ «Патент» за книгу Юрій Фатула «Неси мамці жалість мою. Закарпаття у Першій Світовій війні»

8. Номінація «Видання для дітей» Всеукраїнське державне видавництво «Карпати» за книгу Ольга Тимофієва «Про звіряток для маляток»

9. Номінація «Туризм і рекреація» Видавництво Олександри Гаркуші за книгу «Архітектурна спадщина Ужгорода»

10. Номінація «Фест-книга» Видавництво ТОВ “РІК-У” за книгу “Ліси Закарпаття: нариси з історії та часопис лісівництва”

11. Номінація «Майбутній ілюстатор книги» І місце Анна Микита за ілюстрацію до збірки віршів Галини Малик «Неслухняний дощик», до вірша «Капелюх». Керівник Стецюк А. П.

12. Номінація «Майбутній ілюстатор книги» ІІ місце Юрій Леміш за ілюстрацію до твору Володимира Федишина “Париж не Ужгород”. Керівник Кузик Є. М.

13. Номінація «Майбутній ілюстатор книги» ІІІ місце Анна Балабохіна за ілюстрацію до збірки віршів Галини Малик «Неслухняний дощик», до вірша «Боягузь». Керівник Стецюк А. П.

Також було вручено відзнаки щорічної літературної премії «Дебют-2019».

Організатори фесту: департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, департамент культури Закарпатської облдержадміністрації, КЗ «Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка Закарпатської обласної ради, Закарпатська обласна організація Національної спілки письменників України, Громадська організація «Асоціація бібліотекарів Закарпаття».

На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-1 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-2 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-3 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-4 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-5 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-6 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-7 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-8 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-9 На ужгородській виставці "Книга-фест" обрали переможців конкурсу (ФОТО), фото-10
Книга-фест переможці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
55 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі