4 проекти закарпатських громад виграли ґранти та будуть реалізовані до кінця 2019 року (ВІДЕО)

У Центрі підтримки підприємництва Закарпаття відбулося підписання угод із переможцями Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Ідеться про Колочаву, Сваляву, Перечинщину та Ужгород. Загалом зі 142 заявок, що надійшли до участі у конкурсі, до переліку переможців увійшли 35 проектів зі Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей у трьох пріоритетах «Збереження природної спадщини», «Популяризація історико-культурної спадщини», «Туризм».

"У рамках трьох пріоритетів ми подавали близько 30 заявок, важливих для Закарпаття та Карпатського регіону зокрема. За оцінками експертів, проекти боролися між собою та отримали конкурсні бали, отримали право реалізовуватися до кінця 2019 року" - ділиться Денис Ман, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА.

Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» розповіла, що у такому форматі вони працюють другий рік і уже помітили тенденцію не тільки кількісного збільшення проектів, але і якісного. Для Асоціації дуже важливо, аби Карпати були у фокусі, у фокусі політики європейської, національної та регіональної. Те, про що програма підтримки ініціатив карпатських громад, — це про спроможність 4 областей домовитися і говорити одною мовою про Карпати.

Ось проекти-переможці:

  • Проект «Латориця – особлива зона уваги нашої громади. За чисте довкілля» буде реалізовуватися Свалявською районною радою, загальний бюджет – 497 552 грн.
  • Проект Тур’я-Реметівської сільської ради «Розвиток і поширення культури і традицій Турянщини через відновлення старовинних музичних інструментів» спрямовуватиметься на промоцію фольклору та народного одягу краю. Вартість проекту – 107 400 грн.
  • Обласний центр Закарпаття став одним із переможців конкурсу із проектом «Збереження та промоція паркових зон міста Ужгорода». Сума ґранту – 247 тисяч гривень, реалізовуватимуть його за співфінансування міської ради, яке складе 69 тисяч гривень. У тому числі проект передбачає привернення уваги до Боздоського парку, який є найбільшою відпочинковою зоною у місті.
  • «Колочава туристична» — проект, загальною вартістю 360 000 грн. Основна його мета – покращення туристичної привабливості та промоція території.

Тож, перші в області карпатські ініціативи – в дії. Наразі підписані угоди про отримання коштів від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», проекти мають бути реалізовані до кінця 2019-го року.

Детальніше в сюжеті УжІнформ:

«Єврорегіон Карпати – Україна» грант
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
645 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі