• Головна
  • Ужгородські боксери повернулись із турніру у Словаччині з двома золотими медалями (ФОТО)
16:35, 12 травня 2019 р.

Спортсмен Ужгородської федерації боксу Юрій Дем'янчук завоював золото у ваговій категорії 75 кг, а Юрій Пойда став першим у ваговій 69 кг.

УжгоÑодÑÑÐºÑ Ð±Ð¾ÐºÑеÑи пÑивезли Ð´Ð²Ñ Ð·Ð¾Ð»Ð¾ÑÑ Ð¼ÐµÐ´Ð°Ð»Ñ Ð· ÑÑÑнÑÑÑ Ð² СловаÑÑинÑ

В суботу, 11 травня, у Словаччині в місті Вранов пройшли змагання з боксу SLOVENSKA LIGA BOXU. Спортсмен Ужгородської федерації боксу Юрій Дем'янчук завоював золото у ваговій категорії 75 кг, а Юрій Пойда став першим у ваговій 69 кг.

Турнір був організований на високому рівні, зазначають боксери. З 8:30 до 10:00 проходило зважування спортсменів та огляд лікаря, а з 10:30 стартували двобої, - повідомляє прес-служба Ужгородської федерації боксу.

"Обоє боксерів виступали у віковій групі "Дорослі". Загалом Юрій Пойда тренується в мене вже 3 роки, а Юрій Дем'янчук – 2. Талановиті та працьовиті спортсмени", – розповідає тренер УФБ Олександр Яблонський.Юрій Дем'янчук зазначає, що готувалися до змагань систематично, за попередньо складеною програмою. Тренування проходили 2 рази на день (ранкові та вечірні). "А зараз на черзі Чемпіонат України ФСТ який буде проходити в Ужгороді 26 травня. Тож продовжуємо працювати" – додає він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію