• Головна
  • Починаючи з 9 червня потяг «Кошице-Мукачево» курсуватиме щодня (ФОТО)
16:38, 26 квітня 2019 р.

Починаючи з 9 червня потяг «Кошице-Мукачево» курсуватиме щодня (ФОТО)

У мiнiстерствi транспорту Словаччини офiцiйно оприлюднили iнформацiю щодо запуску нових потягiв мiжнародного сполучення, один з яких – «Кошице-Мукачево». 

58419925_593903897794008_3431592231423705088_n.jpg

58419925_593903897794008_3431592231423705088_n.jpg

Про це на сайтi вiдомства повiдомив мiнiстр транспорту Арпад ЕрсекМiнiстерство транспорту запускає чотири пари поїздiв на лiнiї Бановце-над-Ондавою – Велке Капушани (Bánovce nad Ondavou – Veľké Kapušany), а ще двi пари приєднуються до Кошице-Мукачево (Košice i Mukachevo) в Українi.

Це є результатом спiльної угоди щодо вiдновлення пасажирського залiзничного транспорту з обох сторiн.

Потяги починають працювати з лiтньої змiни графiку, тобто, з 9 червня 2019 року, – повiдомляють у мiнiстерствi транспорту Словаччини, зауважимо що попердня вартiсть квитка складає 7,5 євро.Залiзничний зв’язок мiж Словаччиною та Закарпаттям є результатом спiльної угоди щодо вiдновлення пасажирського залiзничного транспорту з обох сторiн.

«Я радий, що нам вiдносно швидко вдалося розгорнути новi поїзди, якi, безумовно, допоможуть усьому регiону. Новий залiзничний зв’язок мiж Мукачевим та Кошице допоможе полiпшити транспорт i зробити цей регiон бiльш привабливим для туристiв. Це, звичайно, також принесе новi робочi мiсця», –сказав мiнiстр транспорту Арпад Ерсек.

У мiнiстерствi також пiдкреслюють, що новi маршрути нададуть пасажирам ряд переваг. Зокрема, подорожуючим з боку Словаччини пересiсти на потяги у напрямку Одеси, Києва, Харкова та Львова.

Подорожуючi з боку України зможуть комфортно дiстатися Прешова, Братислави та Праги.

У словацькому Мiнтранспорту нагадають пасажирам про необхiднiсть здiйснення митних та прикордонних перевiрок: з боку Словачини у Черна-над-Тисою, а з боку України – у Чопi.

Дотриманi також технiчнi вимоги мiжнародного залiзничного маршруту: на територiї Закарпаття використовують колiї європейської ширини, вiдтак, потяги не потребуватимуть замiни вiзкiв колiсних пар, – йдеться у повiдомленнi.

Нагадаємо,  як ми писали ранiше «Укрзалiзниця» з червня планує запустити потяг за маршрутом Мукачеве – Кошице (Словаччина) по євроколiї, – про це повiдомив глава «Укрзалiзницi» Євген Кравцов на своїй сторiнцi в мережi Facebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #потяг #ЄС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...