• Головна
  • Ужгородські студенти повернулися iз невеликої дводенної подорожi Прагою (ФОТО)
18:21, 17 квітня 2019 р.

Ужгородські студенти повернулися iз невеликої дводенної подорожi Прагою (ФОТО)

Ужнiвськi студенти вмiють не лише добре вчитися, але i знають як добре вiдпочивати. Учора мандрiвники повернулися iз невеликої дводенної подорожi Прагою. Побаченим залишилися бiльш, нiж задоволенi. 

ÐкÑкÑÑÑÑÑ, ÑопÑнг Ñа багаÑо неÑподÑванок: Ñк ÑжгоÑодÑÑÐºÑ ÑÑÑденÑи пÑзнавали ЧеÑÑÑ

ÐкÑкÑÑÑÑÑ, ÑопÑнг Ñа багаÑо неÑподÑванок: Ñк ÑжгоÑодÑÑÐºÑ ÑÑÑденÑи пÑзнавали ЧеÑÑÑ

Студенти Ужгородського нацiонального унiверситету учора повернулися iз подорожi неймовiрною столицею Чехiї. У Прагу поїхали студенти рiзних курсiв фiлологiчного факультету та декiлька – iз мiжнародних економiчних вiдносин. Очолили мандрiвку декан фiлологiчного факультету Галина Шумицька та заступник декана iз виховної роботи Олег Хававчак. Поїздка тривала два днi та обiйшлася студентам у 75 євро (до вартостi увiйшов трансфер в обидвi сторони, проживання в готелi (включно зi снiданком) та екскурсiя столицею). Протягом двох днiв учасники подорожi побачили стару Прагу, Карлiв мiст, Королiвський палац, який, до слова, зараз є резиденцiєю Президента країни.

Наступного дня студенти розбилися на групи за iнтересами: хтось ходив магазинами, хтось куштував традицiйну їжу та напої, хтось розглядав архiтектурнi пам’ятки, а хтось намагався встигнути всюди. 

«Прага дiйсно дуже гарна, я навiть не очiкувала, що вона виявиться настiльки неймовiрною. Я ранiше у столицi Чехiї нiколи не була, дивилася лише фото в мережi, а насправдi вона значно гарнiша, нiж на свiтлинах. Екскурсовод виявилася професiоналом своєї справи i надзвичайно цiкаво розповiдала про iсторiю будiвництва кожної споруди, додавала цiкавi факти. Наступного дня гуляли вже самостiйно. Кожен мав змогу ще раз повернутися у те мiсце, яке йому найбiльше сподобалося. Мене дуже вразила архiтектура. У Празi просто неймовiрнi будинки. А ще – тут чудова цiнова полiтика. У брендових магазинах дуже низькi цiни i дуже крутий одяг. Ну i, звичайно ж, вiдзначу кухню: тут дуже смачнi ковбаски та ласощi. Загалом залишилися лише позитивнi враження. Побiльше б таких поїздок!» - розповiла студентка четвертого курсу Юлiя Шипович.

Третьокурсниця вiддiлення журналiстики Вiкторiя Кенiдра також повернулася iз вибуховими емоцiями. «Я дуже сподiваюся, що ця поїздка запам’ятається не тiльки менi, але й iншим студентам. Особисто я дуже гарно провела час. У мене була хороша компанiя. Єдиний недолiк – ми з дiвчатами дуже багато ходили магазинами i побачили дуже мало архiтектури, але, вважаю, це не велика проблема. Сподiваюсь, що неодмiнно матиму можливiсть приїхати ще, аби краще роздивитися, поцiкавитися мiстом. Там нереальна краса. Емоцiї не передати словами. Думаю, кожному потрiбно бодай один раз вiдвiдати Чехiю». - Декан фiлологiчного факультету зазначила, що двох днiв, можливо, не достатньо для того, аби насолодитися мiстом, але цiлком достатньо, аби знову захотiти поїхати туди.

Джерело

Читайте також: В Ужгородi змагались студенти-програмiсти iз Закарпаття та Кошице

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #Прага #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...