• Головна
  • В Ужгороді змагались студенти-програмісти із Закарпаття та Кошице (ФОТО)
12:46, 17 квітня 2019 р.

В Ужгороді змагались студенти-програмісти із Закарпаття та Кошице (ФОТО)

Участь у змаганнях узяли 14 студентських та 10 учнівських команд області, а також колектив студентів Кошицького технічного університету. 

13 квітня на факультеті інформаційних технологій Ужгородського університету відбулася 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування. У ній взяли участь 15 студентських та 10 учнівських команд. Зокрема, від УжНУ було заявлено 11 команд факультету інформаційних технологій, 2 – інженерно-технічного факультету, 1 – матфаку, компанію їм склала команда Кошицького технічного університету.

Впродовж п’яти годин учасникам запропонували розв’язати 12 задач. За результатами змагання переможцями стали:

В Ужгороді змагались студенти-програмісти із Закарпаття та Кошице (ФОТО), фото-1

Всі шість найперших колективів сформовано зі студентів факультету інформаційних технологій. Їх тренерами є завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та викладач цієї кафедри Сергій Вапнічний.

Також відзначимо, що команда математичного факультету розв’язала 5 задач, краща команда інженерно-технічного факультету – 3 задачі, а команда Кошицького технічного університету – 2 задачі.

В Ужгороді змагались студенти-програмісти із Закарпаття та Кошице (ФОТО), фото-2

Серед учнів кращою стала команда Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів, яка розв’язала 10 задач. Цей колектив став кращим учнівським гуртом узагалі в усій Західній Україні.

Наступними у рейтингу в нашій області йдуть дві команди цього ж навчального закладу, які розв’язали 8 та 7 завдань відповідно. Тренером учасників від Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів є Сергій Вапнічний. Також відзначимо, що 7 задач виконала й стала призеркою серед учнівських команд − команда Хустської гімназії-інтернату (Дмитро Майор, Володимир Зварун, Юрій Мурга; тренер – Микола Дронь).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...