• Головна
  • Вiдомий румунський полiтик не зміг перетнути закарпатський кордон (ФОТО)
19:05, 12 квітня 2019 р.

Вiдомий румунський полiтик не зміг перетнути закарпатський кордон (ФОТО)

У закарпатському Чопi на КПП «Тиса» на українсько-угорському кордонi закарпатськi прикордонники не пропустили в Україну вiдомого румунського полiтика, дипломата, лiдера Демократичного союзу угорцiв Румунiї Келемена Хунора.

Вiдомий румунський полiтик не зміг перетнути закарпатський кордон (ФОТО), фото-1

Сам Хунор каже, що закарпатськi прикордонники не пояснили причину вiдмови в’їзду. Хунор їхав до Закарпаття на святкування 30-ї рiчницi Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС). Хунор звернувся до Мiнiстерства закордонних справ Румунiї з iнформацiєю про цей iнцидент.

Посол України в Румунiї Олександр Банков на своїй сторiнцi у Facebook написав, що Келемену Хунору було вiдмовлено в’їжджати в Україну ще в 2017 роцi, бо у нього була спроба заїзду в Україну з угорським, а не румунським паспортом.

У свою чергу Келемен Хунор на своїй сторiнцi у Facebook написав, що Посол надав неправдиву iнформацiю. Хунор переконує, що 20 рокiв не їздив до України, а тим бiльше з угорським паспортом.

Зрозумiло, що i МЗС Румунiї змушене буде прореагувати, бо тут хоч i застережливо ставляться до румунських угорцiв, якi виступають за автономiю, але дипломатичних норм вимагають дотримуватися. Адже Келемен Хунор є членом парламенту Румунiї, у парламентi Румунiї також є фракцiя Демократичного союзу угорцiв Румунiї. Крiм того, Хунор був кандидатом у Президенти Румунiї та мiнiстром культури. Можна не сумнiватися, що Угорщина знову гальмуватиме будь-якi євроатлантичнi поступи України. 

Читайте також: Правління престижної міжнародної конференції YES привітало Україну з проведенням чесних демократичних виборів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #кордон #політик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...