• Головна
  • Скромніше, ніж у мерів: що задекларували очільники правоохоронних служб Закарпаття?
21:00, 11 квітня 2019 р.

Скромніше, ніж у мерів: що задекларували очільники правоохоронних служб Закарпаття?

Раніше Сайт міста Ужгорода 0312.uaуже писав про те, які статки задекларували очільники Ужгорода та Мукачева та голови Закарпатських ОДА та обласної ради. Ми продовжуємо серію матеріалів, у яких наші журналісти розглядають декларації чиновників та інших осіб, які перебувають у владі на Закарпатті. Цього разу розглядаємо декларації за 2018 рік очільника Головного управління Нацполіції Закарпатської області Романа Стефанишина та обласного прокурора Володимира Гаврилюка.

Роман Стефанишин

Головний поліцейський Закарпаття Роман Стефанишин проживає разом із дружиною Маріанною та двома синами – Миколою та Ігорем. У декларації зазначається, що серед об’єктів нерухомості самому Стефанишину належить лише 1 земельна ділянка у Невицькому Ужгородського району. Ще дві земельні ділянки та житловий будинок на 250 м2 в Ужгороді належать його дружині.

Також Роман Стефанишин задекларував легкове авто Honda CR-V, яке, втім, належить не йому, а третій особі – Кароліні Стефанишиній. Цінні папери та корпоративні права, відповідно до документу, у родини відсутні.

Стосовно доходів, то Роман Ігорович минуло року отримав 392 тисячі 878 гривень зарплати за основним місцем роботи. Його дружина отримала трохи більше 52 тисяч гривень зарплати, працюючи у територіальному управлінні Державної судової адміністрації. Також дружина задекларувала допомогу при народженні дитини -9 тисяч 460 гривень. Серед доходів вказані також проценти від "Укргазбанку" – 54 гривні.

Грошові активи та фінансові зобов’язання у членів родини відсутні.

Юрій Марценишин

Начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин має дружину Олесю та двох дітей – доньку Софію та сина Юрія. Серед об’єктів нерухомості у родини вказані 2 квартири: одна (у Донецьку) перебуває у спільній власності дружини Олесі Марценишин із Зюзько Світланою, інша (в Ужгороді) - у тимчасовому праві користування – задекларована паном Юрієм. Належить вона Володимиру Дьордяю.

Серед транспортних засобів зазначено DaewooLanos, що належить Юрію Марценишину, та ВАЗ 2106, що належить його жінці. Цінні папери та корпоративні права, відповідно до документу, у родини відсутні.

Стосовно доходів, то у 2018-му Юрій Марценишин отримав 265 тисяч гривень зарплати за основним місцем роботи. Його дружина отримала 120 тисяч 972 гривні за роботу у Регіональному сервісному центрі МВС, а також кілька видів соціальної допомоги: майже 25 тисяч гривень допомоги внутрішньо переміщеним особам та 14 тисяч 620 гривень допомоги при народженні дитини (одноразова + щомісячна допомога).

На банківських рахунках у родини гроші відсутні. Є лише готівкові кошти: 120 тисяч гривень у Олесі Марценишин та 5 тисяч доларів США у Юрія Марценишина.

Володимир Гаврилюк

Прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк серед членів сімї вказав лише сина - Івана-Павла.
Вказані у декларації об’єкти нерухомості перебувають у спільній власності: так, земельна ділянка на Львівщині належить пану Володимиру, його синові, а також Ользі Гаврилюк. Також прокурор орендує в Ужгороді частину житлового будинку – лише на 35 м2. В документі вказано також інше право користування квартирою – теж в Ужгороді, на 65 м2. Син Іван-Павло декларує житловий будинок на 67 м2 на Львівщині, який належить йому і Ользі Гаврилюк.

Обласний прокурор також вказав, що має два легкові автомобілі – DAEWOO Matiz, який належить йому, та TOYOTACamry, якою він користується за довіреністю (автівка належить Валентині Морозовій).

Цінні папери та корпоративні права у Гаврилюків відсутні.

І – до доходів: Володимир Гаврилюк задекларував 726 тисяч 308 гривень зарплати за основним місцем роботи. Також зазначається, що минулого року він отримав 365 тисяч 400 гривень за продаж рухомого майна (якого саме – не вказано). Стосовно грошових активів, то на рахунку в «Альфа-Банку» в обласного прокурора є трохи більше 32-х тисяч гривень; ще 4 500 доларів США він зберігає у готівці.

Також вказано, що минулого року Володимир Гаврилюк сплатив 20 тисяч гривень аліментів.

Сайт міста Ужгорода 0312.ua продовжуватиме переглядати і порівнювати декларації чиновників, тож стежте за нашими оновленнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларації #стефанишин #марценишин #гаврилюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...