• Головна
  • Бідний Москаль, багатий Рівіс: які заробітки, автівки та квартири задекларували перші особи Закарпаття?
22:50, 4 квітня 2019 р.

Бідний Москаль, багатий Рівіс: які заробітки, автівки та квартири задекларували перші особи Закарпаття?

Як ми вже повідомляли раніше, Сайт міста Ужгорода 0312.ua започаткував серію матеріалів, у яких наші журналісти розглядають декларації чиновників та інших осіб, які перебувають у владі на Закарпатті. Цього разу розглядаємо декларації за 2018 рік двох перших осіб краю – очільників Закарпатської облдержадміністрації та Закарпатської облради.

Геннадій Москаль

У декларації голови Закарпатської обласної державної адміністрації члени сімї не зазначені. Відтак, усе, що зазначено в документі, належить саме Геннадію Москалю.

Серед обєктів нерухомості у нього – три квартири: у Києві (94,40 м2), в Чернівцях (98,50 м2) та в Румунії (60,31 м2). Також у столиці у нього є придбане паркомісце. В Ужгороді у пана губернатора нерухомості немає. Машини у Москаля теж нема – зате є два квадроцикли та снігохід. Придбані вони, до речі, були доволі давно – ще у 2007 та 2011 роках.

Корпоративних прав, цінних паперів тощо у очільника ОДА, відповідно до документу, теж нема.

Стосовно ж доходів, отриманих у 2018 році, то Геннадій Геннадійович отримав 233 тисячі 260 грн зарплати за основним місцем роботи, а також майже 200 тисяч пенсії.Також у Москаля на рахунку в Ощадбанку знаходяться 75 тисяч гривень.

Михайло Рівіс

Відповідно до декларації, голова Закарпатської обласної ради проживає разом із дружиною, двома синами та батьком. Найбільше нерухомості в цій родині, традиційно для наших посадовців, декларує дружина, Анжеліка Рівіс. У неї – 6 земельних ділянок, нежитлова будівля, 2 житлові будинки в Хусті - на 116 м2 і на 129 м2; будівля магазину з квартирами на мансардному поверсі у тому ж райцентрі. Крім того, ще одна земельна ділянка та нежитлове приміщення виробничого корпусу знімають в оренду у ПАТ «Швейна фабрика Прометей». Також навпіл із чоловіком вони ділять нежитлову будівлю та ще 1 земельну ділянку. До слова, крім цих двох об’єктів, нерухомості у Михайла Рівіса немає.

У батька голови облради, який теж проживає з ними, є 3 земельні ділянки та житловий будинок на 72 м2. Цікаво, що батько задекларував об’єкт незавершеного будівництва – нежитлове приміщення, хоча право власності на нього порівну мають Анжеліка Рівіс та Ольга Рішко. Один із синів, Михайло, має квартиру в Ужгороді на 68 м2 та земельну ділянку у Холмоку на Ужгородщині.

Згідно з документом, у родині є 3 авто, і жодне з них не належить самому Михайлові Рівісу: дві машини має пані Анжеліка (HondaCRViSubaruTribeca), ще одну – батько (ВАЗ 2103). Серед цінного рухомого майна дружина Михайла Рівіса також вказала мережеву будинкову сонячну електростанцію.

Із двома синами – Олександром і Михайлом – Анжеліка Рівіс ділить корпоративні права на фермерське господарство "СФГ"РІВЕРСЕІЛ"". Також вона є і кінцевим бенефіціарним власником цієї юридичної компанії.

І – про доходи: у 2018 році Михайло Рівіс на своїй посаді заробив майже мільйон – 908 тисяч 502 гривні. Також він отримав 223 гривні процентів від АТ "Універсал банк" та отримав дохід від надання майна в оренду на загальну суму 177 тисяч 868 гривень.

Навіть при таких немалих доходах його дружина заробила більше - вона отримала 75 тис 918 грн зарплати за роботу у Хустській районній лікарні, 1 млн 250 тис грн доходу від підприємницької діяльності та понад 140 тисяч гривень за продаж надлишку згенерованої електроенергії (купило її, до речі, «Закарпаттяобленерго»). Батько очільника облради заробив53 тис 934 грн за основним місцем роботи у Закарпатському лісотехнічному коледжі та отримав 28 тис 280 грн пенсії. У декларації вказані також доходи сина Олександра – він отримав нагороду від Закарпатської ОДА у розмірі 3 726 грн і 10 тисяч 400 гривень стипендії від Малої академії наук України. Іншому синові, Михайлу, Анжеліка Рівіс позичила 35 тисяч гривень – це теж зазначено в документі.

На банківських рахунках у голови обласної ради знаходяться понад 33 тисячі гривень та 456 євро. Ще 40 тисяч євро Михайло Рівіс зберігає у готівці. У дружини на рахунку понад 45 тисяч гривень та 70 тисяч доларів готівки. Ще 355 тисяч гривень вона минулого року позичила третім особам. Олександр Рівіс, син, має на рахунку 7 тисяч 800 гривень.

Також у документі зазначено, що один із синів – Михайло – отримав кредит на квартиру в Ужгороді від Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву ще у 2015 році, і зараз сплачує кошти в рахунок основної суми та процентів – загалом за рік було сплачено менше 20 тисяч гривень.

Сайт міста Ужгорода 0312.ua продовжуватиме переглядати і порівнювати декларації чиновників, тож стежте за нашими оновленнями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#москаль #рівіс #декларація #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...