• Головна
  • На Закарпаттi триває мiсячник добровiльної здачi зброї (ФОТО)
17:17, 5 квітня 2019 р.

На Закарпаттi триває мiсячник добровiльної здачi зброї (ФОТО)

На Закарпаттi, як i в усiй державi, триває мiсячник добровiльної здачi зброї. Громадяни активно здають незареєстровану зброю, що звiльняє їх вiд передбаченої законом вiдповiдальностi.

ÐакаÑпаÑÑÑ Ð°ÐºÑивно здаÑÑÑ Ð·Ð±ÑÐ¾Ñ Ð¿Ð¾Ð»ÑÑменам

ÐакаÑпаÑÑÑ Ð°ÐºÑивно здаÑÑÑ Ð·Ð±ÑÐ¾Ñ Ð¿Ð¾Ð»ÑÑменам

З 1 квiтня на Закарпаттi розпочався загальнодержавний мiсячник добровiльної здачi зброї, який триватиме до кiнця мiсяця. Свiдомi громадяни скористалися цiєю можливiстю позбутися нелегальних арсеналiв, аби уникнути передбаченої законом кримiнальної та адмiнiстративної вiдповiдальностi за незаконне поводження зi зброєю та боєприпасами. Так, лише упродовж доби 4 квiтня закарпатцi здали в територiальнi пiдроздiли полiцiї 12 одиниць зброї.

Зокрема, пенсiонер з Ужгорода здав у мiський вiддiл полiцiї два газовi пiстолети. У Перечинське вiддiлення полiцiї двоє чоловiкiв здали газовий пiстолет i пiстолет для вiдстрiлу гумовими кулями. Ще один спецзасiб i незареєстровану мисливську рушницю здали в полiцiю Великоберезнянщини два мiсцевi жителi. Житель Мукачiвського району здав у полiцiю мисливську рушницю, яку знайшов у себе на горищi пiд час прибирання будинку.

У Воловецьке вiддiлення полiцiї два жителi райцентру здали два газовi пiстолети. У Береговi чоловiк принiс у полiцiю зареєстровану, але несправну мисливську рушницю. Ще двi мисливськi рушницi, якi належали покiйним родичам, здали в полiцiю два жителi Виноградiвського району. А житель Мiжгiрського району принiс у полiцiю ствольну коробку вiд мисливської рушницi, яку вiн знайшов бiля рiчки. Загалом з початку мiсячника добровiльної здачi зброї краяни позбулися 25 одиниць нелегальної або зареєстрованої, але не потрiбної їм зброї.

Вiддiл контролю за обiгом зброї у сферi дозвiльної системи УПД ГУНП в Закарпатськiй областi наголошує: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до вiддiлкiв полiцiї, уникнувши при цьому кримiнальної вiдповiдальностi. За потреби, у подальшому дану зброю можна легалiзувати, зареєструвавши на себе.

Водночас нагадуємо, що за незаконне поводження зi зброєю та боєприпасами передбачена кримiнальна вiдповiдальнiсть згiдно ст.263 Кримiнального кодексу України. Крiм цього, закон передбачає адмiнiстративну вiдповiдальнiсть за неналежне придбання, зберiгання та передачу гладкоствольної мисливської зброї (ст.190 КУпАП).Аби здати в полiцiю зброю, слiд звернутися з вiдповiдною заявою до iнспекторiв з контролю за обiгом зброї територiального вiддiлу чи вiддiлення полiцiї.

Відділ комунікації закарпатської області

Читайте також: Зброя та наркотики: у затриманих пiд час спецоперацiї в Ужгородi проводять масовi обшуки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #зброя #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...