В Ужгороді будуть штрафувати водіїв за порушення правил паркування навіть без їх пристуності (ФОТО)

В Ужгородi сьогоднi працiвники вiддiлу з контролю за паркуванням управлiння мунiципальної варти мiської ради розмiщували повiдомлення про порушення правил дорожнього руху на лобовому склi неправильно запаркованих автомобiлiв. Попереджувальний захiд провели спiльно з працiвниками управлiння патрульної полiцiї.Нагадаємо, 27 вересня 2018 року набрав чинностi Закон «Про внесення до деяких законодавчих актiв України щодо реформування сфери паркування транспортних засобiв».

Документ передбачає створення законодавчого механiзму невiдворотностi вiдповiдальностi за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобiв шляхом запровадження фото-, вiдеофiксацiї правопорушень. Також передбачено поширення механiзму притягнення до адмiнiстративної вiдповiдальностi особи, за якою зареєстрований транспортний засiб, за окремi порушення правил дорожнього руху, зафiксованi в автоматичному режимi, за випадки порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобiв.Уже ближчим часом iнспектори з паркування управлiння мунiципальної варти Ужгородської мiської ради почнуть штрафувати водiїв за паркування на тротуарах, пiшохiдних переходах, газонах, iнших заборонених мiсцях.

При цьому виписувати штрафи зможуть без присутностi водiя.

В Ужгороді будуть штрафувати водіїв за порушення правил паркування навіть без їх пристуності (ФОТО), фото-1 В Ужгороді будуть штрафувати водіїв за порушення правил паркування навіть без їх пристуності (ФОТО), фото-2
В Ужгороді будуть штрафувати водіїв за порушення правил паркування навіть без їх пристуності (ФОТО), фото-3

Джерело

Читайте також: 

Ужгород штраф паркування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2997 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі