У Закарпатській ОДА підписали меморандум про реєстрацiю туристiв перед походом у гори (ФОТО)

Щоб туристи почувалися в безпецi, в Закарпатськiй ОДА пiдписали меморандум про обов'язкову реєстрацiю туристiв перед походом у гори.

ÐеÑед поÑодом Ñ Ð³Ð¾Ñи ÑÑÑиÑÑÑв ÑеÑÑÑÑÑваÑимÑÑÑ
ÐеÑед поÑодом Ñ Ð³Ð¾Ñи ÑÑÑиÑÑÑв ÑеÑÑÑÑÑваÑимÑÑÑ

Меморандум пiдписали перший заступник начальника облДСНС Володимир Цiцей, голова громадської ради при ОДА Михайло Греньо, директор облдепартаменту економiчного розвитку i торгiвлi Денис Ман.

Фото: Управлiння ДСНС України у Закарпатськiй областi

Закарпаття дедалi бiльше приваблює туристiв. Помилуватися горами, покататися на лижах чи сноубордi їдуть i українцi, i iноземцi. Тож актуальним є питання безпеки. Для рятувальникiв регiону минула зима стала серйозним випробуванням. Особливо — для пiдроздiлiв гiрської пошуково-рятувальної служби. Ось лише один промовистий факт: з початку 2019-го в горах було надано допомогу 166 громадянам, з яких 150 осiб отримали першу долiкарську помiч. Щоб туристи почувалися в безпецi, в облдержадмiнiстрацiї й вiдбулося пiдписання меморандуму про спiвробiтництво мiж управлiнням ДСНС України у Закарпатськiй областi, облдепартаментом економiчного розвитку i торгiвлi та громадською радою при ОДА.

Це питання останнiм часом стало прiоритетним. Також наголошено на формуваннi й розвитку руху громадських рятувальникiв, якi активно залучатимуться для допомоги туристам на полонинах i верхiв’ях Карпат.

Читайте також: На Закарпаттi хтось "розстрiляв" туристичнi вказiвники

Закарпаття туристи ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
40 переглядів в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі