Під час візиту на Закарпаття Президент розповів стратегію для боротьби з бідністю

Пiд час засiдання Ради регiонального розвитку Закарпаття Президент України наголосив, що окрiм росiйської агресiї Україна протистоїть ще одному вороговi – бiдностi.

«Проти неї ми вiдкриваємо другий фронт. Майже 190 тисяч пенсiонерiв в Закарпатськiй областi вже почали отримувати i протягом березня отримають пiдвищеннi iндексованi пенсiї. В середньому надбавка складе 582 грн. Є тi, хто пропрацював 20-25 рокiв, 30, прибиральницями, санiтарками, а ви знаєте, якi в них були зарплати, яка низька база для обрахунку пенсiї. Тепер вони мають мiнiмальну пенсiю. Вони отримають компенсацiю, яка складе 2410 грн, 1205 в березнi i 1205 в квiтнi, кожному, хто отримує мiнiмальну пенсiю. У Закарпаттi це 59 тисяч осiб. i це наш другий пострiл у бiднiсть. Ще одна теза торкнулася монетизацiї – виплати живими грiшми людям тих коштiв, якi ранiше йшли з Державного бюджету газовим i комунальним компанiям. У Закарпаттi грошi вiд монетизацiї отримають 39 тисяч осiб, з них 74% – це пенсiонери. Четверта позицiя у боротьбi проти бiдностi повинна захистити багатодiтнi родини, що є дуже актуальним для Закарпаття. – За моєю пропозицiєю Урядом прийняте рiшення, що на кожну дитину: третю, четверту i далi, з 1 квiтня починаються виплати у розмiрi прожиткового мiнiмуму" – зазначив Глава держави.

"Починають виплачувати спочатку 1626 грн, а в другiй половинi року 1779 грн. i так кожен мiсяць на дитину аж до вiку 6 рокiв, а в 2020-му до вiку 12 рокiв, а в 2021-му до вiку 16 рокiв. Нас, українцiв, має бути бiльше! – Кожен українець, починаючи з цього року, буде вiдчувати, що щомiсяця наше життя змiнюється, що бiднiсть вiдступає, – пiдсумував Глава держави. – Тож iсторичний шанс на змiни, який тепер отримала Україна, має бути реалiзований. Наш обов’язок – реалiзувати цей унiкальний шанс, який ми створили за п’ять рокiв. Наш обов’язок – об’єднати усiх, хто готовий захищати Україну i працювати заради її процвiтання, заради безпеки i добробуту. Коли ми єдинi – для нас немає нiчого неможливого"

Президент додав, пересвiдчився – на Закарпаттi вже зараз є приклади створення належних умов працi i її оплати, якi забезпечать повернення додому українцiв, що працюють за кордоном.

Інформує прес-центр закарпатської ОДА

Читайте також: Пряма трансляцiя з виступу Петра Порошенко на "Красному полi" на Закарпаттi

Закарпаття президент бідність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
265 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі