Компанiя Jabil вiдкрила новий майданчик на виробництвi в Ужгородi (ФОТО)

Компанiя Jabil вiдкрила новий майданчик на виробництвi в Ужгородi, що збiльшує потужнiсть заводу вдвiчi.

Як повiдомляє прес-служба компанiї, завдяки новому виробництву кiлькiсть працiвникiв на українському заводi поступово збiльшиться з нинiшнiх 3 до 5 тисяч.

Завдяки новому виробничому майданчику на 20,7 тис. кв. м, будiвництво якого почалося в сiчнi 2018 року, загальна площа високотехнологiчного виробництва зi складськими примiщеннями становить 46,6 тис. кв. м.

Урочиста церемонiя вiдкриття нового виробництва вiдбулася за участю президента Петра Порошенка.

Iнвестицiї в новi потужностi становлять $ 16 млн, а в цiлому за час роботи в Українi компанiя вклала в завод в Ужгородi $ 75 млн.

З моменту відкриття у 2004 році завод Jabil виготовив понад 100 мільйонів пристроїв для замовників у трьох сегментах глобального ринку: автомобільному, інтелектуальної техніки та побутових пристроїв, а також телекомунікацій. Нові потужності, які стали для компанії значною інвестицією у виробництво в Ужгороді, задовольнятимуть поточні потреби клієнтів і попит у майбутньому.

"Завдяки новому спецiально побудованому майданчику в поєднаннi з найсучаснiшими технологiями виробництва i поставки, командою високопрофесiйних фахiвцiв, а також недавно отриманою сертифiкацiєю IATF Automotive для автомобiльної промисловостi, ми iз задоволенням готовi працювати для iснуючих i нових клiєнтiв", - пiдкреслив генеральний директор Jabil в Україні Сергiй Карцев.

Компанiя Jabil Circuit входить в трiйку свiтових лiдерiв серед компанiй по контактнiй збiрцi. Ужгородський завод компанiї виробляє електронiку для брендiв Adtran, Gilat, Nespresso, Cardo, Nokia, Velux, Unify, Ceragon, Tele Tec, Visteon. 

Jabil є розробником продуктових рiшень, надає повний промисловий дизайн, забезпечує виробництво, здiйснює поставки i управлiння продуктами. Jabil спiвпрацює з понад 300 компанiями. У компанiї працюють бiльше 200 тис. спiвробiтникiв на 100 заводах в 26 країнах.

Пiдприємство Jabil в Ужгородi, на якому працюють бiльше 3 тис. працiвникiв з високою квалiфiкацiєю i знанням англiйської мови, є одним з найбiльших роботодавцiв в Закарпатськiй областi.

Американская Jabil открыла новый завод в Ужгороде 01
Американская Jabil открыла новый завод в Ужгороде 01
ÐмеÑиканÑÐºÐ°Ñ Jabil оÑкÑÑла новÑй завод в УжгоÑоде 02
ÐмеÑиканÑÐºÐ°Ñ Jabil оÑкÑÑла новÑй завод в УжгоÑоде 02
ÐмеÑиканÑÐºÐ°Ñ Jabil оÑкÑÑла новÑй завод в УжгоÑоде 03
ÐмеÑиканÑÐºÐ°Ñ Jabil оÑкÑÑла новÑй завод в УжгоÑоде 03

Джерело

Читайте також: Фото дня: як в Ужгороді вогнеборці здійснили мрію 13-річного Михайла

Ужгород Jabil робота
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1378 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі