На Закарпатті обговорили мiжнародну спiвпрацю у кримiнальному провадженнi (ФОТО)

Сьогоднi, 13 березня 2019 року на Закарпаттi проведено круглий стiл, основною темою якого були питання мiжнародної спiвпрацi у кримiнальному провадженнi.

Захiд органiзований Генеральною прокуратурою України та прокуратурою Закарпатської областi за сприяння Консультативної мiсiї Європейського Союзу в Українi.

У роботi круглого столу взяли участь представники прокуратур Румунiї, Словаччини та Угорщини, Генеральної прокуратури України,  регiональної та мiсцевих прокуратур Закарпаття, представники територiального управлiння  ДБР, розташованого у мiстi Львовi, а також представники правоохоронних органiв регiону: служби безпеки України у областi, нацполiцiї краю, Закарпатської митницi ДФС, Чопського та Мукачiвського  прикордонних загонiв.

Вiдкриваючи зiбрання, очiльник регiональної прокуратури наголосив, що налагодження робочих контактiв, це основна мета даної зустрiчi. Адже саме спiльними зусиллями правоохоронних органiв країн, що межують, можна побороти транснацiональнi злочини.

В ходi зустрiчi присутнiми обговорено низку актуальних питань мiжнародного спiвробiтництва, у т.ч. стан взаємодiї України з Угорщиною,  Словацькою Республiкою та Румунiєю у сферi надання правової допомоги у кримiнальних провадженнях,  протидiю транснацiональнiй злочинностi та незаконному перемiщенню товарiв через митний кордон.

Представники прокуратур iноземних країн, також подiлились власним досвiдом дiяльностi спiльних слiдчих груп, який, в умовах сьогодення, є найбiльш прогресивним i дiєвим заходом подолання транскордонної злочинностi.

index(44).jpg
index(44).jpg
IMG_8706.JPG
IMG_8706.JPG
IMG_8705(1).jpg
IMG_8705(1).jpg
IMG_8720(5).jpg
IMG_8720(5).jpg

Прес-служба прокуратури Закарпатської областi

Читайте також: Патрульні розповіли деталі затримання п'яного закарпатця, який стріляв та погрожував вбити дітей

Закарпаття міжнародне кримінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
39 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі