Третина Ужгорода може залишися без освiтлення пiд’їздiв та з неробочими лiфтами

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» ВИМУШЕНЕ ПРИПИНИТИ ПОСТАЧАННЯЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ТЕХНОЛОГІЧНІ ПОТРЕБИ БАГАТОПОВЕРХiВОК УЖГОРОДА

Без освiтлення пiд’їздiв, прибудинкових територiй та з неробочими лiфтами – така неприємна ситуацiя загрожує третинi Ужгорода через небажання житлово-експлуатацiйних органiзацiй сплачувати за спожиту електроенергiю, яка використовується на освiтлення пiд’їздiв, прибудинкових територiй, лiфтiв тощо.

Йдеться про ТзОВ «ЖитлоСервiс», ПП «Ужгородський будинковий сервiс», ТзОВ «Управлiння житлом», ТзОВ «Наш Добробут», ТзОВ «Хаус менеджмент груп», якi станом на кiнець лютого 2019 року заборгували перед енергопостачальною компанiєю ТОВ «Закарпаттяенергозбут» майже 200 тис грн. При цьому рахунки на оплату електроенергiї мешканцям мiста цi компанiї виставляють справно, а ось кошти переказувати енергопостачальнику чомусь забувають.

Нагадаємо, що згiдно з рiшенням виконкому Ужгородської мiської ради, у ПЕРЕЛiК складових послуги з управлiння багатоквартирним будинком входить, зокрема, технiчне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, а також оплата послуг щодо енергопостачання спiльного майна багатоквартирного будинку, в тому числi освiтлення мiсць загального користування i пiдвалiв та енергопостачання лiфтiв. Обслуговування технологiчних електричних внутрiшньобудинкових мереж, згiдно з чинним законодавством, теж належить до житлово-комунальних послуг i власники мереж (ЖРЕРи, ЖЕКи, ОСББ тощо) виставляють рахунки за них мешканцям багатоквартирних житлових будинкiв разом iз рахунками за утримання будинкiв та прибудинкових територiй (так звану «квартплату»). Тобто, в цей тариф входить i оплата електроенергiї, яку використовують для освiтлення прибудинкових територiй, пiд’їздiв, роботу лiфтiв. Усе це регламентується вiдповiдними договорами мiж житлово-експлуатацiйними органiзацiями та ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

Проте впродовж тривалого часу згаданi ужгородськi житлово-експлуатацiйнi компанiї не дотримуються умов договору i не розраховуються за електроенергiю, використану на освiтлення прибудинкових територiй, пiд’їздiв, роботу лiфтiв. Дирекцiя ТОВ «Закарпаттяенергозбут» уже попередила ужгородцiв, що буде вимушена припинити постачання електроенергiї на технологiчнi потреби всiх будинкiв, якi належать до зони обслуговування п’ятьох ужгородських пiдприємств. Загалом це майже 9 тис абонентiв або близько 30 тисяч жителiв Ужгорода (майже третина всього населення мiста!).

На численнi звернення енергопостачальної компанiї з приводу негайної оплати згаданi житлово-експлуатацiйнi компанiї не реагують. Неодноразовi переговори за участi керiвництва Ужгородської мiської ради теж не дали результату. У той же час нагадуємо, що через борги енергопостачальник не зможе розрахуватися з енергоринком, а це є загрозою сталому електропостачанню всiєї Закарпатської областi!

Читайте також: В деяких населених пунктах Закарпаття будуть відключати світло

Ужгород борги світло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
261 перегляд в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі