В Ужгороді оприлюднять досягнення проекту фiнансованого Європейською комiсiєю

У вiвторок, 5 березня, о 16.00 в Ужгородському вiдбудеться прес-конференцiя, де оприлюднять досягнення проекту, який стартував минулого року на Закарпаттi,  i присвячений вдосконаленню стратегiї зниження ризикiв вiд надзвичайних ситуацiї. Головним об’єктом, на який спрямовано дiю проекту, є закарпатськi солянi шахти у смт. Солотвино, якi у 2007 роцi були затопленi, сформувавши масивнi карстовi провалля.

Проект, з  акронiмом  ImProDiReT, фiнансований Європейською комiсiєю та реалiзується партнерами з Великобританiї, Нiдерландiв, Польщi та України. Керiвник проекту - Петер Ґлерум, разом з iншими партнерами, розкаже про прогрес та видiлити окремi досягнення в реалiзацiї проекту.

Зокрема, iнститут геологiї НАН України, оцифрував паперовi версiї карт з одночасною їх актуалiзацiєю. Проведено подальшi дослiдження ситуацiї в Солотвино. Закладено основи для створення мапи ризикiв, яка служитиме одним iз iнструментiв пошуку оптимальних рiшень для ситуацiї в Солотвино. Створено Закарпатську Платформу зниження та запобiгання ризикiв у разi надзвичайних ситуацiй - одним iз основних завдань є створення комунiкацiйної платформи для забезпечення сталого спiвробiтництва мiж партнерами проекту та ключовими стейкхолдерами (ДСНС, Управлiння водними ресурсами басейну р. Тиса, Департамент екологiї тощо).

Пiд час прес-конференцiї зазначенi теми будуть ширше висвiтленi з коментарями українських та мiжнародних експертiв з акцентом на актуальнiсть для регiону.

Читайте також: Проект вітрової електростанції на закарпатській Боржаві ризикує стати реальністю

Ужгород проект ЄС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
29 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі