Прокуратура Закарпаття оголосила депутату райради підозру у державній зраді - відомо за що

У четвер, 28 лютого 2019 року, прокурор Закарпатської областi повiдомив депутату Берегiвської районної ради VII скликання пiдозру у наданнi представникам органiзацiй iноземної країни допомогу в проведеннi пiдривної дiяльностi проти України, тобто вчиненнi державної зради (ч.1 ст.111 КК України).

В ходi досудового розслiдування, яке здiйснювали слiдчi СВ УСБУ в Закарпатськiй областi встановлено, що депутат, виконуючи взятi на себе повноваження депутата Берегiвської районної ради надавав представникам iноземних органiзацiй сусiдньої країни допомогу у проведеннi пiдривної дiяльностi проти України.

Мова йде про те, що вiн органiзував участь так званої, «збiрної Закарпаття» з футболу у чемпiонатi Європи, який проходив на початку червня 2018 пiд егiдою мiжнародної футбольної федерацiї невизнаних територiй i нацiональних меншин.

Так, пiдозрюваний, з метою  розпалювання сепаратистських настроїв серед населення Закарпатської областi, зi спробою змiни меж територiї України здiйснив пiдбiр гравцiв з вихiдцiв Закарпаття, якi тривалий час представляли рiзнi футбольнi клуби на територiї Угорщини.

Крiм того, депутат виготовив i надав форму, у якiй виступали на  чемпiонатi гравцi цiєї збiрної (з комбiнованим логотипом з герба i прапора Закарпатської областi та з державною угорською символiкою), яка фактично, однозначно вказує на трактування територiї Закарпатської областi, як частини Угорщини.

На цей час у кримiнальному провадженнi тривають подальшi  слiдчi та процесуальнi дiї, якi здiйснюють слiдчi СВ УСБУ в Закарпатськiй областi за процесуального керiвництва регiональної прокуратури.

Довiдково: згiдно санкцiї ч.1 ст.111 КК України за скоєне, пiдозрюваному загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд дванадцяти до п’ятнадцяти рокiв з конфiскацiєю майна або без такої.

Прес-служба прокуратури  Закарпатської областi

Закарпаття держзрада депутат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
317 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі