• Головна
  • Стало відомо, коли закарпатці отримають перші виплати субсидій (ФОТО)
17:19, 27 лютого 2019 р.

Стало відомо, коли закарпатці отримають перші виплати субсидій (ФОТО)

Про те, коли почнуть виплачувати монетизованi субсидiї, розповiли сьогоднi на брифiнгу в Закарпатськiй ОДА керiвники регiонального Пенсiйного фонду та Департаменту созхахисту населення.
ÐпÑилÑднена ÑоÑна даÑа, коли на ÐакаÑпаÑÑÑ Ð¿Ð¾ÑнÑÑÑ Ð²Ð¸Ð¿Ð»Ð°ÑÑваÑи ÑÑбÑидÑÑ Ð¶Ð¸Ð²Ð¸Ð¼Ð¸ гÑоÑима

ÐпÑилÑднена ÑоÑна даÑа, коли на ÐакаÑпаÑÑÑ Ð¿Ð¾ÑнÑÑÑ Ð²Ð¸Ð¿Ð»Ð°ÑÑваÑи ÑÑбÑидÑÑ Ð¶Ð¸Ð²Ð¸Ð¼Ð¸ гÑоÑима

Нагадаємо, як розповiв сьогоднi директор департаменту соцiального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрiшка, з 1 березня 2019 року, вiдповiдно  до постанови  Кабiнету  Мiнiстрiв України вiд 6 лютого 2019 року № 62 «Про внесення змiн до деяких постанов Кабiнету Мiнiстрiв України», кошти для розрахункiв за комунальнi послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидiй готiвкою.

Зi слiв М. Петрiшки, уже в березнi субсидiю готiвкою отримають 38 582 домогосподарства областi.

28 586 особам, якi є пенсiонерами (а це близько 74% всiх одержувачiв), субсидiя буде виплачена органами Пенсiйного фонду України одночасно з виплатою пенсiй. "Виплату житлових субсидiй у готiвковiй формi особам, якi одержують пенсiї, здiйснюватиме Пенсiйний фонд України, - розповiла начальник головного управлiння Пенсiйного фонду України в Закарпатськiй областi Анастасiя Пентек. - Пенсiонери отримуватимуть субсидiю з 4 по 25 число мiсяця разом з пенсiєю у спосiб, яким особа отримує пенсiйну виплату. Тобто, якщо людина отримує 4-го числа пенсiю. то цього ж числа отримає i субсидiю грошима, якщо 15-го - то так само отримає двi виплати".

Зi слiв А. Пентек, для отримання виплати монетизованих субсидiй звертатись додатково до органiв Пенсiйного фонду України  не потрiбно - установа отримала всi данi вiд органiв Мiнсоцполiтики i працюватиме згiдно з ними. 

Пенсiонери отримуватимуть окрему вiдомiсть на пенсiю, окрему - на виплату монетизованої субсидiї. Виплати стартують уже в березнi, тобто, з 4-го числа!

А ось тi 9 996 осiб, якi не одержують пенсiї, зможуть отримати готiвковi кошти вже з 12 березня у будь-якому вiддiленнi АТ «Ощадбанк» як грошовий переказ через систему «Швидка копiйка» або на поточнi рахунки в АТ «Ощадбанк» в будь-який зручний для себе час за пред’явленням паспорту та iдентифiкацiйного коду.

Михайло Петрiшка також додав, що тим громадянам, якi звернулися вперше за субсидiєю у 2019 роцi, субсидiя буде надаватися у грошовiй формi. Тобто розрахунки за спожитi послуги за цих осiб з пiдприємствами здiйснюватиме Ощадбанк, а субсидiанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидiї готiвкою через Ощадбанк.

Читайте також: Субсидії - готівкою: Закарпатцям видадуть їхні субсидії на послуги ЖКГ "живими" грошима

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #субсидії #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...