На Закарпатті підприємець незаконно використовував для своїх потреб майже півтори тисячі гектарів земель

Тячiвською мiсцевою прокуратурою в судовому порядку скасовано державний акт на право постiйного користування земельними дiлянками площею 1488 га.

Так, прокуратурою встановлено, що одне з  мiсцевих пiдприємств, на безоплатнiй основi використовує 1488 га земель сiльськогосподарського призначення державної та комунальної форми власностi.

Згiдно з висновком спецiалiста, ринкова вартiсть вказаної земельної дiлянки становить бiльше 401 млн грн.

Зокрема, прокуратурою в судi доведено, що вказане пiдприємство неодноразово вiдчужило власне нерухоме майно, яке розташоване на вказаних землях, що вiдповiдно до ст. 141 Земельного кодексу України має наслiдком скасування попереднього правовстановлюючого документу на цi земельнi дiлянки.

При цьому, виготовляти правовстановлюючi документи на дану дiлянку та сплачувати за неї в передбаченому чинним земельним та податковим законодавствам кошти в мiсцевий бюджет пiдприємство вiдмовилось.

Вiдтак, рiшенням Господарського суду Закарпатської областi позовнi вимоги прокурора задоволено та  повернуто в державну та комунальну власнiсть 1488 га сiльськогосподарських земель вартiстю 401 млн грн.

Наразi очiкується набрання рiшенням законної сили.

 Прес-служба прокуратури Закарпатської областi

Прокуратура земля незаконне використання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
98 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі