• Головна
  • До уваги ужгородських батьків: "Пакунок малюка" тепер видаватимуть по-новому (ФОТО)
19:38, 20 лютого 2019 р.

До уваги ужгородських батьків: "Пакунок малюка" тепер видаватимуть по-новому (ФОТО)

Департамент працi та соцiального захисту населення Ужгородської мiської ради повiдомляє, що до Порядку надання при народженнi дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» постановою Кабмiну (№1199 вiд 27.12.2018, набрала чинностi 16.01.2019) внесено змiни.

original-photo.jpg

original-photo.jpg

Зокрема, якщо дитина народилася за межами України або вдома i мама вiдмовилася вiд подальшої госпiталiзацiї, “пакунок малюка” видає мiсцевий структурний пiдроздiл з питань соцiального захисту населення за мiсцем проживання/перебування новонародженої дитини на пiдставi особистої письмової заяви отримувача допомоги “пакунок малюка” та копiї свiдоцтва про народження дитини.

Пунктом 4 Порядку визначено, що право на отримання допомоги “пакунок малюка” мають громадяни України, iноземцi та особи без громадянства, якi на законних пiдставах проживають на територiї України i народили живонароджену дитину. Якщо у матерi новонародженої дитини виникли ускладнення при пологах чи хвороба, через що вона не може доглядати за новонародженою дитиною, допомога “пакунок малюка” надається батьку або родичам такої дитини чи патронатному вихователю, якi доглядатимуть за нею.

Департамент працi та соцiального захисту населення Ужгородської мiської ради просить звернути увагу, що допомога “пакунок малюка” видається не пiзнiше, нiж через 30 календарних днiв з дня народження дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #породілля #дитина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...