• Головна
  • Закарпатцям пояснили, що буде із коштами, помилково перерахованими вже недіючому "Закарпаттяобленерго"
22:55, 18 лютого 2019 р.

Закарпатцям пояснили, що буде із коштами, помилково перерахованими вже недіючому "Закарпаттяобленерго"

З огляду на численнi питання споживачiв, енергетики дали пояснення про переплати та помилково зарахованi кошти на iншi рахунки.

"Повiдомляємо, що сума переплати за електричну енергiю, яка облiковується на особових рахунках споживачiв у ПрАТ «Закарпаттяобленерго», а також оплата за спожиту електричну енергiю у сiчнi, яка була помилково оплачена споживачем на розрахунковий рахунок ПрАТ «Закарпаттяобленерго», буде зарахована споживачу на його особовий рахунок у ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

Кошти будуть врахованi  шляхом перерахунку на розрахунковий рахунок постачальника унiверсальних послуг – ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

Про суму перерахованих коштiв споживачiв буде проiнформовано в рахунках за спожиту електричну енергiю в наступному розрахунковому перiодi.

Нагадуємо, що з сiчня 2019 року усi споживачi, якi обрали для себе постачальником унiверсальних послуг ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ", повиннi платити тiльки на рахунок цього товариства. Усi реквiзити вказанi у квитанцiях, а також на офiцiйному сайтi постачальника zakarpatzbut.energy безпосередньо за посиланням.

Також iнформуємо, що без черг та без комiсiї ви можете сплатити за електроенергiю через особистий кабiнет (який знаходиться за посиланням) за допомогою платiжної системи iPay. Комiсiю замiсть вас оплачує постачальник.

У разi виникнення запитань з приводу оплати ви завжди можете звернутися за номером кол-центру ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» за номером 0-800-50-59-60 (з понедiлка по п’ятницю з 08:00 до 17:00).  

Читайте також: Закарпатгаз планує витратити понад 800 тисяч гривень на заміну газових лічильників у регіоні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #гроші #рахунок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...