• Головна
  • В Ужгороді активісти та мешканці міста "любили" місцевих депутатів (ВІДЕО)
15:39, 14 лютого 2019 р.

В Ужгороді активісти та мешканці міста "любили" місцевих депутатів (ВІДЕО)

Налагодити комунiкацiю мiж депутатами та їх виборцями мали на метi органiзатори акцiї «Полюби депутата» в Ужгородi. За словами активiстiв, населення часто не знає депутатiв свого округу i не звертається до них iз проблемами свого мiкрорайону. Вiдтак, на заходi усi охочi мали змогу дiзнатися бiльше про свого обранця i передати йому побажання.

На символiчних серцях учасники писали, за що вони люблять свого депутата, або ж за що б полюбили його ще бiльше. Як показав досвiд кiлькагодинної акцiї, побажань до обранцiв у мiстян значно бiльше, нiж подяк. Найбiльше ужгородцiв турбує питання стану дорiг, якостi громадських перевезень та чистоти в мiстi. Усi прохання-побажання органiзатори акцiї опiсля передадуть адресатам. Таким чином сподiваються налагодити комунiкацiю – виборець-депутат.

Микола  ЯЦКОВ  спiворганiзатор акцiї

Вся бiда в тому, що дуже мало людей знає своїх депутатiв i мiж ними дуже погана комунiкацiя – у цьому вся проблема, тому ми б хотiли аби люди бiльше комунiкували, саме аби депутати бiльше комунiкували з   людьми, тодi все буде добре.

Марина СТАШИНА-НЕЙМЕТ  ужгородка

Я загалом давала оцiнку депутатам Ужгородської мiської ради. За що я їх люблю – це за те, що вони в принципi готовi iти на контакт, якщо до них звертатися. Звiсно iнодi для цього треба докласти бiльше зусиль, аби був результат, але впринципi є позитивнi зрушення якщо порiвнювати ситуацiю наприклад 5-7 рокiв тому. Ну i менi б хотiлося аби вони були бiльш активними в роботi з громадою, щоб так само проявляли iнiцiативу.

Читайте також: Представники України та Угорщини домовились спільно боротися з проблемою засміченості Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виборці #депутати #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...