В горах Закарпаття встановлять таблички-вказiвники для туристiв чеського зразка (ВІДЕО)

 Три сотнi табличок для туристiв з’являться в Карпатстьких горах. Встановити їх планують у рамках спiвпарцi з Пардубiцьким краєм Чеської республiки.

На вказiвниках чеського зразка будуть номери телефонiв рятувальних служб та iнформацiя про мiсцезнаходження.

Заблукалим лижникам нерiдко доводиться робити собi укриття вiд вiтру у снiгу. Щоб не замерзнути, потрiбно розпалити багаття, радять рятувальники. Для цього турист обов`язково повинен мати при собi сiрники, сухий спирт чи шматок свiчки. Знадобляться i кiлька гiлочок. Їх можна знайти прямо в лiсi.Також кожен турист повинен мати у своєму рюкзаку: карту, компас, смартфон, пауербенк, каремат, запаснi шкарпетки, бажано маленьку пилу – не припиняють нагадувати рятувальники. Цi речi допоможуть вижити в горах. А ще нерiдко рятують життя будиночки в горах.

Можуть врятувати i вказiвники, якi iнколи, на жаль, хтось нищить. Та вже незабаром у Карпатах плануютьвстановити аж три сотнi нових табличок чеського зразка. Зробити це планують завдяки спiвпарцi з Пардубiцьким краєм.

Першi пiвтори сотнi нових вказiвникiв планують встановити вже цього лiта. Розмiстять їх в мiсцях, де туристи губляться найчастiше. До кiнця наступного року табличок стане вдвiчi бiльше. Закарпатськi ж рятувальники кажуть: завдяки таким вказiвникам туристам буде простiше знайти шлях, а загублених в горах стане значно менше.

 Бiльше в сюжетi М-студiо:Читайте також: Вижити в горах: Закарпатськi рятувальники розповiли, що треба знати туристам, якi вирушають у зимовi Карпати

Туристи вказівники. рятувальники гори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
706 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі