Лісівники Закарпаття заперечили участь у незаконному полюванні свого колеги

Днями в соцмережi Facebook ширили iнформацiю про випадки браконьєрства на межi Тячiвського та Рахiвського районiв. Користувач соцiальної мережi звинуватив у дописi працiвника ДП «Великобичкiвське ЛМГ».

Як повiдомили в Закарпатському обласному управлiннi лiсового та мисливського господарства, вiдомство зобов`язало керiвників ДП «Тячiвське ЛГ» та ДП «Великобичкiвське ЛМГ» провести службову перевiрку стосовно фактiв полювання працiвниками лiсової охорони ДП «Великобичкiвське ЛМГ» на територiї районної органiзацiї УТМР Тячiвського району.

Закарпатськi лiсiвники також повiдомили, що згiдно отриманих письмових пояснень вiд працiвникiв ДП «Великобичкiвське ЛМГ», iнформацiя що наведена в iнтернет мережi, а саме участь у незаконному полюваннi – недостовiрна.

Проте, управлiння лiсового та мисливського господарства звернулося з офiцiйним листом до користувача мисливських угiдь – районної органiзацiї Тячiвська УТМР, з проханням надати iнформацiю про приписи, протоколи затримань, iнформацiю про складенi протоколи порушень правил полювання, поводження з зброєю, затвердженi списки списки вiдстрiльних бригад по АЧС на територiї мисливських угiдь Тячiвської районної органiзацiї УТМР, якi можуть мати вiдношення до висвiтленої iнформацiї в мережi iнтернет.

ДП «Тячiвське ЛГ» та Тячiвська районна органiзацiя УТМР також звернулися до Нацiональної полiцiї з клопотанням провести розслiдування про можливе незаконне полювання на територiї мисливських угiдь Тячiвської районної органiзацiї УТМР.

Полювання браконьєрство лісівники перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1069 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі