• Головна
  • Особливі моменти роботи порталу Манго
Новини компаній
16:00, 1 вересня 2018 р.

Особливі моменти роботи порталу Манго

Новини компаній

Портал Манго був створений компанією в особистих цілях, адже багато часто потребують допомоги певних співробітників. Часто потрібні кур'єрські послуги, клінінгові послуги, з вантажоперевезень. Однак заради разової послуги не хочеться укладати договір, їхати в компанію, простіше зайти в інтернет, розглянути відповідного виконавця.

Основні послуги сайту Манго

Якщо послуги потрібні регулярно, то можна завжди звертатися до конкретного виконавця. На порталі Манго створені зручні умови для замовників, фрілансерів. Тут кожен може швидко знайти підходящі варіанти роботи, також швидко можна підібрати для себе певного виконавця. Для того, щоб залишити заявку, буде потрібно всього кілька хвилин.

Однак якщо ваше завдання вимагає безпосереднього контакту, слід уточнювати місто, щоб фрілансери знали, де саме потрібна послуга. Однак є вакансії фрілансерів, які не прив'язані до місця проживання, найчастіше це послуги, пов'язані з комп'ютером, це може бути програмування, копірайтинг в Києві, може бути переклади або робота по просуванню сайтів.

При оформленні замовлення ви вказуєте нюанси, а також визначаєте, вартість та інші моменти. Виконавці відгукуються на ваше замовлення, ви вибираєте серед них підходящого. Всі виконавці проходять спеціальний процес верифікації, також вони регулярно перевіряються модераторами. Ви можете поскаржитися на них, можете залишити позитивний відгук. Будь-яка скарга ретельно розбирається і тільки після цього приймається рішення.

Переваги порталу Манго

Портал працює таким чином, що виконавець може залишити відгук про те, як замовник прийняв роботу і оплатив. Серед переваг, які ви отримуєте на сайті, можна виділити доступну вартість, адже тут не доводиться оплачувати такі моменти, як оренда офісу, оплата за рекламу. Виконавці просто оформляють портфоліо на порталі, при цьому вибравши будь-яке оформлення.

Всі вакансії і портфоліо розподілені в зручному каталозі, ви можете потрапити в потрібний розділ і підібрати для себе виконавця, залишивши йому замовлення, можете просто залишити заявку на порталі. У будь-якому випадку тут ви отримуєте економію час і відразу ж знаходите потрібного виконавця, а не звертаєтеся в певну компанію з очікуванням, що там визначать, хто конкретно займеться вашим питанням. Перевагами порталу є легкість і доступність інтерфейсу, ефективна реклама, можливість реєстрації всього за 5 хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...