Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО)

Зранку працівники підрядної компанії почали ставити паркан у місці, де планується заміна бруківки. Яка, до речі, також вже завезена. На місце почали підтягуватись активісти та небайдужі ужгородці.

Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

На фото видно, що завезена спецтехніка, присутність якої відповідно проекту заперечував мер Ужгорода.

Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Окрім того, як зазначають очевидці, технікою вже було пошкоджено гілки липи.

Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Активісти звернулись до працівників і попросили дозволи для ознайомлення. Не отримавши їх, вони викликали правоохоронців.

Представники підрядної організації пообіцяли вивісити необхідні дозволи, але, в результаті, на паркані з'явились не всі документи. Роботи працівників призупинені.

Нагадаємо, мер Ужгорода обіцяв, що після реконструкції набережної липова алея залишиться в тому ж вигляді, що є зараз

Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-13 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-14 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-15 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-16 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-17 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-18 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-19 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-20 Поліція, спецтехніка та активісти: на набережній Незалежності в Ужгороді знову зупинено роботи (ФОТО, ВІДЕО), фото-21
набережна незалежності реконструкція проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
886 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі