• Головна
  • В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО)
12:40, 28 серпня 2018 р.

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО)

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО)

Сьогодні, 28 серпня, депутати зібралися на чергову сесію ужгородської міської ради.

Першим питанням, яке розглянули, був звіт про виконання бюджету Ужгорода за січень-червень 2018 року, інформує прес-служба мерії.

Як ідеться у проекті рішення, за січень-червень 2018 року надійшло доходів (з трансфертами) на суму 744 075,1 тис. грн., з них до загального фонду 709 975,6 тис. грн.; спеціального фонду 34 099,5 тис. грн. Депутати звіт затвердили.

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО), фото-1

Також підтримали з критичними зауваженнями проект рішення «Про надання грошової допомоги малозабезпеченим мешканцям міста», з міського бюджету буде виділено кошти для надання матеріальної допомоги на лікування десятку ужгородців.

Затвердили сьогодні депутати і Положення про Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції. Так, зокрема, відтепер його скорочене найменування: Ужгородський міський терцентр.

Територіальний центр створений для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового перебування.

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО), фото-2

Депутати міської ради вирішили доповнити комплексну Програму профілактики та протидії злочинності в місті Ужгород на 2017 – 2020 роки, затверджену рішенням X сесії міської ради VII скликання 26.01.17 № 550 наступним пунктом: «8.7. Проведення заходів з енергозбереження та модернізації системи електроживлення будівлі Ужгородського відділу поліції, заміна віконних та дверних блоків, проведення внутрішньої електромережі». Розрахунок потреби коштів для реалізації заходів доповнили пунктом "Проведення заходів з енергозбереження та модернізації системи електроживлення будівлі Ужгородського відділу поліції, заміна віконних та дверних блоків, проведення внутрішньої електромережі ГУНП (для потреб Ужгородського ВП) за сприяння виконавчого комітету Ужгородської міської ради". На ці потреби передбачили 500 тис. грн.

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО), фото-3

Підтримали сьогодні на сесії і Програму забезпечення військових формувань, цивільного захисту та мобілізаційної підготовки в місті Ужгород на 2019- 2020 роки. Фінансування програми передбачено у розмірі 1 млн. 200 тис. грн., по 600 тис. грн. на кожен рік.

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО), фото-4

Депутати міської ради проголосували за внесення змін до комплексної Програми відновлення історичного центру м. Ужгорода на 2017-2020 роки.

Так, програму доповнили додатком №8 та внесли до першочергового переліку об’єктів капітального ремонту житлових будинків історичного центру міста на 2018 рік: капітальний ремонт головного фасаду житлового будинку на пл. Корятовича, 4, фасаду житлового будинку на вул. Корятовича, 7, покрівлі житлових будинків на вул. Корятовича, 7 та Капітульній, 4/1.

Загальна кошторисна вартість робіт - 1 млн. 073 тис. 548 грн., із них - 1 млн. 062 тис. 813 грн. - фінансування з міського бюджету, 10 тис. 735 грн. - співфінансування мешканців цих будинків.

В Ужгороді пройшла сесія міської ради (ОНОВЛЕНО, ФОТО), фото-5

Проголосували депутати і за внесення змін у детальний план території, обмеженої проспектом Свободи та вулицями Марії Заньковецької, Вілмоша Ковача, Перемоги. Рішення прийняли, враховуючи висновки робочої групи щодо визначення прибудинкових територій багатоквартирної забудови. Замовник - управління містобудування та архітектури - має організувати розроблення містобудівної документації у порядку, визначеному наказом Мінрегіонбуду 16.11.2011 № 290, забезпечити проведення громадських слухань та подати на затвердження міською радою.

Звання "Почесний громадянин міста Ужгорода" присвоїли доктору медичних наук, професору кафедри хірургічних хвороб ЗВО «Ужгородський національний університет» Василю Русину, лікарю-хірургу хірургічного відділення №1 Центральної міської клінічної лікарні м. Ужгорода Дезидерію Петнегазі та народному артисту України Петру Матію.

Посмертно звання "Почесного громадянина Ужгорода" присвоїли загиблим військовослужбовцям: капітану Валерію Тихоновському, прапорщику Андрію Сипавці, а також громадсько-політичному діячу Катерині Омельчак.

Депутати Ужгородської міської ради також проголосували про присвоєння звання «Лауреат міської премії ім. Петра Скунця».

У номінації «альбомне видання» це звання присвоєно видавцю Олександрі Гаркуші та Михайлові Фединишинцю (Мейсарошу) за альбом «Адальберт Ерделі. Шаржі»; у номінації «краєзнавство» – Тетяні Літераті за книгу «Ужгород. Невигадані історії»; у номінації «художня література» – Лідії Повх за книгу «Наше місто превеселе».

Рішенням постановили виплатити грошову премію лауреатам у розмірі 10 тис. грн. у кожній номінації.

Читайте також: У реконструкцію площі Петефі в Ужгороді вкладуть ще 10 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...