• Головна
  • Центральна гра у Другій лізі: "Минай" виграв у "Черкащини-Академії" 3:1 (ФОТО, ВІДЕО)
Футбол
12:15, 19 серпня 2018 р.

Футбол

Перед центральним матчем п’ятого туру у минайців поповнився лазарет Допілкою та Шпаком, тож в центрі захисту вийшов Образцов. Кобін замінив в центрі Микуляка, на інших позиціях без змін.

Особливою ця гра була для сьогоднішнього іменинника – Максима Гавриленка, який зробив подарунок не лише собі, а і всім вболівальникам закарпатців, інформує lobda.at.ua.

Минай на правах господаря встановив контроль над центром поля і спочатку пристрілювався ударами з середньої відстані від Гавриленка та Кобіна.

На 5-й хвилині Гегедош відгукнувся на довгий пас Образцова, увійшов у штрафну справа, наблизився до воріт та з гострого кута не влучив у рамку. Гості загострювали гру біля воріт Сидоренка тільки після помилок наших захисників, коли обрізалися на своїй половині поля Ощипко та Беца, але до ударів не доходило. На 9-ій хвилині Нурієв чудово скинув Пиняшку в район 14 метрів та Василь б’є вище воріт.

На 10-ій хвилині жовто-зелені змогли забити, але через офсайд гол не зараховано. За мить Євдокимов наважився на удар з 20 метрів, але повз ціль. На деякий час Черкащина перехопила ініціативу, але лише до середини тайму. На 26-ій хвилині Кополовець віддав на Гегедоша на лівий край штрафної, звідки Роберт і пробив, Панченко відбив. За дві хвилини Локтіонов небезпечно пробивав з розвороту з 12 метрів, але не точно. За п’ять хвилин до перерви Пиняшко заробив стандарт у двадцяти метрах від воріт і Нурієв, як і в попередньому домашньому матчі із Чайкою, кладе м’яч точно у ближню дев’ятку – 1:0.

Та радість на стадіоні тривала не довго, адже підопічні Кирилюка досить швидко відігрались. Атака правим флангом завершилась прострілом, який замкнув результативний півзахисник Сторчоус – 1:1.

У другій половині зустрічі на полі так само тривала рівна боротьба, з невеликою перевагою у володінні господарів. На 49-ій хвилині Гегедош пробив з 20 метрів, але вище. За три хвилини вже з трохи ближчої відстані і в рамку та воротар парирує. Одразу в атаці у відповідь Локтіонов втікає на рандеву з Сидоренком з лівого краю, однак Образцов його наздогнав і в останній момент у підкаті заблокував його удар.

Чим далі, тим більше ужгородці притискали суперника до воріт та щільну оборону проходити було дуже важко. Гавриленко завдавав удару зліва, кіпер вдбиває. На 72-ій хвилині Беца вривається у штрафну справа і викочує Гегедошу, той з другої спроби з шести метрів влучає у сітку із зовнішнього боку. На 77-ій хвилині подачу з кута поля від Кобіна Гавриленко завершує ефектним ударом через себе – 2:1.

Тепер вже минайці змушені були стримувати натиск гостей, які прагнули відігратися. На 83-ій хвилині пішла подача справа на дальню стійку, де в падінні пробив Бойко та за господарів зіграла поперечка.

Вже у додатковий час відмінно себе проявили гравці, що вийшли на заміну, які організували швидку результативну контратаку. Микуляк розігнав атаку, запустивши правим краєм Лободу, який віддає у центр на Кобіна, той далі на інший край на Смокоровського, який опинився один перед воротарем і спокійно пробиває повз нього – 3:1.

Яскрава перемога команди Харьковщенка подарувала вболівальникам багато позитивних емоцій і надію на перше місце.

Як інформував 0312.ua, «Минай» у Другій лізі України: після 4 турів – 3 сходинка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію