• Головна
  • Через 3,8 мільйонів заборгованості водоканала ужгородці можуть залишитись без води
16:20, 3 серпня 2018 р.

Через 3,8 мільйонів заборгованості водоканала ужгородці можуть залишитись без води

ПРАТ "Закарпаттяобленерго" вимагає від КП "Водокал м. Ужгорода" погасити заборгованість або знизити власне споживання до рівня оплати.

Таку вимогу електропостачальна компанія опублікувала на своїй у соцмережі:

"Триває тенденція до накопичення боргів за спожиту електроенергію КП «Водоканал м. Ужгорода», що є вагомою загрозою сталій роботі енергосистеми Закарпатської області. З місяця в місяць накопичується заборгованість підприємства перед електропостачальною компанією за використану електричну енергію, і станом на 1.08.2018 перевищує 3,8 млн грн. Тільки з травня по липень приріст боргів становить понад 2 млн грн, а за останній місяць Водоканал розрахувався тільки на рівні 50 відсотків від спожитого.

З огляду на вищевикладене ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вимагає:

- сплатити наявну заборгованість в терміни відповідно до діючих договірних умов;

- у разі неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на сплату поточних зобов’язань, вжити заходи відповідно до ч. 9 ст. 26 ЗУ «Про електроенергетику», а саме: знизити поточне споживання електричної енергії до рівня величини фактичної оплати за спожиту електроенергію.

Повідомлення про вжиті КП «Водоканал міста Ужгорода» заходи зі зниження поточного споживання електричної енергії ПрАТ «Закарпаттяобленерго» чекає в термін до 20 серпня 2018 року.

У разі ігнорування даної вимоги енергопостачальна компанія буде вимушена застосувати заходи згідно з чинним законодавством. ПрАТ «Закарпаттяобленерго» сподівається, що до введення графіків постачання води не дійде, тим більше, до повного відключення систем водопостачання від електроенергії."

Читайте також: Допомога монополісту: "Водоканал" отримає з бюджету Ужгорода ще 7 мільйонів гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Водоканал #Закарпаттяобленерго #заборгованість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...