• Головна
  • Пенсії на Закарпатті до кінця тижня виплатять у повному обсязі
15:00, 27 липня 2018 р.

Пенсії на Закарпатті до кінця тижня виплатять у повному обсязі

В органи Пенсійного фонду області звертаються пенсіонери, які наразі ще не отримали липневу пенсію.

Ситуацію з цього приводу прокоментувала начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек:

– Дійсно, в другій половині липня виникла затримка із виплатою пенсій. Хочу підкреслити, що така ситуація склалася не тільки в Закарпатті, а по всій Україні і пов’язана вона з технічними причинами – на рівні держави виник касовий розрив у надходженні єдиного соціального внеску, адміністрування якого здійснюють органи державної фіскальної служби. Просимо вибачення в пенсіонерів за затримку у виплаті їхніх пенсій.

На сьогодні поштові відділення профінансовані в повному обсязі (включно по 25 липня), а банківські установи – по 22 липня. До 27 липня буде завершено фінансування пенсій з 23 по 25 липня, які виплачуються через банківські установи. З боку органів Пенсійного фонду області жодної затримки не було – всі кошти, які надходять в Пенсійний фонд, одразу спрямовуються на виплату пенсій, – повідомляють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Як інформував 0312.ua, з 21 липня на Закарпатті припинили виплачувати пенсію.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...