• Головна
  • В Ужгороді у "маршрутці" №21 у жінки украли гаманець з документами та банківськими картками
14:30, 26 липня 2018 р.

В Ужгороді у "маршрутці" №21 у жінки украли гаманець з документами та банківськими картками

У редакцію Сайту міста Ужгорода за допомогою звернулася жінка, яка повідомила, що її обікрали у маршрутці №21.

"Учора у синій маршрутці № 21 (знак - 3821) на Гагаріна у мене вкрали чорний з золотистою пряжкою гаманець з документами на прізвище Левкулич Діана Володимирівна. Також там були картки банків і фото. Прохання, хто знайде повідомте за номером 0500823210 ", - просить жінка.

Як інформував 0312.ua, в Ужгороді затримали серійного злодія, який обікрав 3 квартири.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення