• Головна
  • Візит Андріїва на БАМ: пацієнтам лікарні Ужгорода вже не треба бігати в аптеку за ліками (ФОТО, ВІДЕО)
16:30, 20 липня 2018 р.

Візит Андріїва на БАМ: пацієнтам лікарні Ужгорода вже не треба бігати в аптеку за ліками (ФОТО, ВІДЕО)

Чи отримують ліки пацієнти в Ужгородській міській центральній клінічній лікарні, яка ситуація з харчуванням, яке ставлення персоналу до хворих – сьогодні безпосередньо у закладі розпитував тих, хто зараз там лікується, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міськради Василь Решетар, головний лікар ЦМКЛ Іван Курах та журналісти, які відгукнулися на запрошення взяти участь у «рейді», почали із 7 поверху, з відділення хірургії і побували майже в усіх інших, інформує прес-служба мерії.

Пацієнти відзначали, що чимало ліків вони отримують і вже не треба постійно бігати в аптеку і купувати все за свої гроші. Крім того, в усіх відділеннях, крім загальної кардіології, впродовж останніх років зробили серйозні капітальні ремонти, розділили великі палати на такі, де перебувають 2-3 хворих, закупили нові меблі, устаткування тощо.

Візит Андріїва на БАМ: пацієнтам лікарні Ужгорода вже не треба бігати в аптеку за ліками (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

За словами Андріїва, сьогодні почули від пацієнтів позитивні відгуки:

"Лікарі та медсестри відзначають, як змінилися для них умови роботи, адже капітальні ремонти у відділеннях не робили близько 35 років, із часу побудови корпусу цієї лікарні на БАМі. Як було і як є зараз, можна порівняти, зайшовши в загальну кардіологію – єдине відділення, де ремонт ще не провели. Але і тут обов’язково зробимо, як тільки за результатами надходжень до бюджету будемо мати гроші"

Візит Андріїва на БАМ: пацієнтам лікарні Ужгорода вже не треба бігати в аптеку за ліками (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Головний лікар Ужгородської центральної міської клінічної лікарні Іван Курах зазначив, що цього року із 13 мільйонів гривень із бюджету вже 6 мільйонів скерували на закупівлю ліків. Для повного забезпечення, як визначає перелік у Постанові Кабміну (№180), потрібно ще близько 3 мільйонів, питання винесуть на найближчу сесію міськради. Проте, сказав Іван Ілліч, потрібні і більш складні препарати, бо мало в кого зараз є не ускладнені патології.

Візит Андріїва на БАМ: пацієнтам лікарні Ужгорода вже не треба бігати в аптеку за ліками (ФОТО, ВІДЕО), фото-3

Днями у Закарпатській ОДА відзначалося, що Ужгород – єдине місто в області, яке, і вже тривалий час, підключене до загальнодержавної електронної системи Liky.ua ( https://liky.ua/ ). На цьому порталі можна обрати будь-який із міських закладів і переглянути наявність оплачених державою ліків (за посиланням http://uzh.liky.ua/#/home ).

Візит Андріїва на БАМ: пацієнтам лікарні Ужгорода вже не треба бігати в аптеку за ліками (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

Як інформував 0312.ua, на Світовому Саміті у Тбілісі Андріїв розповів, якою відкритою є ужгородська мерія (ФОТО).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...