• Головна
  • УжНУ під час літніх канікул активно проводить ремонтні роботи (ФОТО)
21:00, 13 липня 2018 р.

УжНУ під час літніх канікул активно проводить ремонтні роботи (ФОТО)

Поки студентство насолоджується літніми канікулами, у стінах УжНУ активно проводяться ремонтні роботи. В пріоритеті – аудиторний фонд університету. Чимало ремонтних робіт будуть завершені до початку нового навчального року, а решта – до кінця 2018 року.

Першими результатами та планами на 2018 рік поділився проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Юрійович Сойма: «Станом на липень, з плану поточного ремонту на 2018 рік виконані такі пункти: підготовлені аудиторії для приймальної комісії; на медичному факультеті закінчений поточний ремонт аудиторій № 516 , 517, 518, 519; в українсько-угорському навчально-науковому інституті закінчено поточний ремонт у аудиторіях № 522, 524, 525; на інженерно-технічному факультеті відремонтовано приміщення кафедри комп’ютерних систем №214; відремонтовано стелю в аудиторії М1 в головному корпусі».

УжНУ під час літніх канікул активно проводить ремонтні роботи (ФОТО), фото-1

До початку нового навчального року планують завершити ремонтні роботи: в навчально-лабораторному комплексі (часткова заміна стояків опалення та радіаторів, поточний ремонт аудиторних приміщень географічного та математичного факультетів), на біологічному факультеті (часткова заміна стояків опалення та радіаторів, поточний ремонт аудиторних приміщень, заміна підлоги в лабораторії флористики), на юридичному факультеті (поточний ремонт деканату), на хімічному факультеті (частковий ремонт водопостачання та водовідведення, малярні роботи в лабораторіях аналітичної хімії, рентгенівської лабораторії, ремонт стволів витяжної системи, заміна вікон підвальних приміщень), на кафедрі плодоовочівництва і виноградарства (ремонт покрівлі, улаштування літньої аудиторії, виготовлення та встановлення ринв та водовідводів).

УжНУ під час літніх канікул активно проводить ремонтні роботи (ФОТО), фото-2

До кінця 2018 року в УжНУ проведуть адміністративно-господарські роботи на факультеті здоров’я та фізичного виховання (переобладнання аудиторії, улаштування пароізоляції, ремонт котельні), на стоматологічному факультеті (ремонт системи опалення, розподільчого вузла), на історичному факультеті (ремонт системи опалення, пожежного водогону та туалетів, аудиторій, коридору, сходової клітини), у видавництві «Говерла» (ремонт металевої покрівлі), в санаторії-профілакторії «Скалка» (ремонт покрівлі головного корпусу), в біобазі «Колочава» (заміна вікон), в СКБТ «Квант» (ремонт приміщень, кам’яної огорожі), на кафедрі оптики (внутрішній ремонт приміщень), та в АГЧ, в бухгалтерії (завершення поточного ремонту приміщень).

УжНУ під час літніх канікул активно проводить ремонтні роботи (ФОТО), фото-3

Звісно, щороку плануються реконструкції та капітальні ремонти будівель і споруд університету. Зараз тривають завершальні етапи підготовки документації для виконання задуманих проектів. Серед них: будівництво мереж електропостачання навчально-лабораторного корпусу, ремонтно-реставраційні роботи фасадів, заміни дерев’яних конструкцій та покриття даху юридичного факультету, капітальний ремонт частини приміщень навчально-лабораторного комплексу, підвального поверху медичного факультету та аудиторного фонду фізичного факультету. Деякі капітальні ремонти вже виконані, зокрема заміна вікон у гуртожитку №4.

Ганна Фельцан, Інформаційно-видавничий центрУжНУ, джерело: uzhgorod.net.ua

#УЖНУ #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...