• Головна
  • На закарпатському КПП "Лужанка" конфіскували дві "AUDI 80", запаковані цигарками (ФОТО)
10:50, 10 липня 2018 р.

На закарпатському КПП "Лужанка" конфіскували дві "AUDI 80", запаковані цигарками (ФОТО)

Для двох українців, які незаконно переміщували через митний кордон тютюнові вироби, «зелений коридор» виявився не щасливим.

Такий висновок можна зробити зі спроб громадян, які заїхали на пункт пропуску «Лужанка» з різницею у кілька хвилин, формою проходження митного контролю обрали «зелений коридор» і при усному опитуванні заявляли, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщують.

Проте, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортні засоби працівники митниці направили в бокс поглибленого огляду, інформує ДФС у Закарпатській області.

Відтак, у автомобілі «AUDI 80» із українською реєстрацією, який заїхав на пункт пропуску о 13:28, працівники митниці виявили в спеціально виготовленому тайнику, у баку транспортного засобу, 390 пачок цигарок «Rothmans Demi», «Rothmans Demi Click», «Next Dubliss» вітчизняного виробництва із акцизними марками України.

На закарпатському КПП "Лужанка" конфіскували дві "AUDI 80", запаковані цигарками (ФОТО), фото-1

У автомобілі «AUDI 80» також із українською реєстрацією, який заїхав на пункт пропуску о 13:53, митники виявили 330 пачок цигарок «Rothmans Demi». Тютюнові вироби були приховані у спеціально виготовленому тайнику і виявлені після демонтажу паливного баку автомобіля.

На закарпатському КПП "Лужанка" конфіскували дві "AUDI 80", запаковані цигарками (ФОТО), фото-2

Таким чином, громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На закарпатському КПП "Лужанка" конфіскували дві "AUDI 80", запаковані цигарками (ФОТО), фото-3

Щодо громадян складено протоколи про порушення митних правил, цигарки загальною вартістю 19 450 грн, два автомобілі «AUDI 80» загальною вартістю 74908 грн, – вилучено.

Читайте також: У словака на КПП «Ужгород» через контрабандні цигарки вилучено «Skoda SUPERB» (ФОТО, ВІДЕО).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...