• Головна
  • Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО)
11:10, 5 липня 2018 р.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО)

Фахівцями Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне ввезення на територію України товарів фармацевтичного призначення із завищенням митної вартості.

Незаконно ввозив товари через митний пост «Тиса» Закарпатської митниці ДФС громадянин України на вантажному автомобілі «RENAULT MAGNUM» з напівпричепом «KOGEL», інформує ДФС у Закарпатській області.

Згідно з поданими до митного контролю водієм товаросупровідних документів, зокрем а CMR та інвойсів через митний кордон України в митному режимі «імпорт» переміщувались 1907 кг «L-Глутамінової кислоти» вартістю 2 071 547,49 грн та 2487 кг «L-аргініну» вартістю 4 639 608,75 грн. Продавцем значилось підприємство зареєстроване у Великій Британії, у Лондоні, а покупцем та одержувачем українське з м. Харків.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО), фото-1

Водночас, серед поданих до митного контролю водієм товаросупровідних документів, працівники митниці виявили експортні декларації митних органів Італії. У цих документах зазначалось, що ціна товарів на 4 682 183,2 грн менша ніж в інвойсі поданому до митного контрою.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО), фото-2

Враховуючи це митники спрямували запит на адресу італійського підприємства з метою підтвердження експортної операції та отримання копій підтверджуючих документів.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО), фото-3

Відтак, в отриманій відповіді йшлося проте італійське підприємство продало товар словенській фірмі, та за її інструкцією відправило його одержувачу, тобто українському ТОВ.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО), фото-4

Таким чином, громадянин України перемістив через митний кордон товари, з приховуванням від митного контролю шляхом подання документів, що містять неправдиві дані щодо відправника та митної вартості товару.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО), фото-5

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Схема на 5 мільйонів гривень: на КПП "Тиса" затримали фуру з "кислотою", що їхала з Лондона у Харків (ФОТО), фото-6

Наразі складено протокол про порушення митних правил, товари загальною вартістю понад 2 млн грн вилучено до рішення суду.

Читайте також: Зі Словенії - в ОАЕ: закарпатські митники виявили злочинну схему ввезення фармацевтичних товарів в Україну (ФОТО).

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...